Про підсумки проведення в області Тижня зоології та тваринництва

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від     21.03.2016                              м. Вінниця                      №    31    — О

Про підсумки проведення в області Тижня зоології та тваринництва

 На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 17.02.2016 р. за № 7, з метою розвитку учнівських об’єднань зоологічного і тваринницького профілів, вивчення досвіду роботи існуючих учнівських трудових об’єднань зоолого-тваринницького спрямування, залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи в галузі зоології та тваринництва на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів  у період із 14 по 20 березня 2016 року відбувся обласний Тиждень зоології та тваринництва.

Згідно плану проведено:

  • День відкритих дверей відділу зоології та тваринництва. Ознайомлення з видовим складом тварин живого куточка.
  • Фаховий семінар-практикум «Створення акваріума як віддзеркалення природної екосистеми»
  • Фаховий семінар «Захворювання акваріумних риб та їх лікування»;
  • Екскурсія до студії аквадизайну;
  • Науково-практичну конференцію «Експериментальне дослідництво в галузі зоології та тваринництва»;
  • Конкурс проектів «Кролеферма»;
  • Пізнавальну гру для дітей середнього та старшого шкільного віку «Домашні тварини»

У науково-практичної конференції «Експериментальне дослідництво в галузі зоології та тваринництва» взяли участь 42 дитини 27 загальноосвітніх та 4 позашкільних навчальних закладів із 17 районів та 2 міст області.

Масовими заходами під час проведення Тижня зоології та тваринництва було охоплено 655 учнів, 348 гуртківців.

Виходячи з вище зазначеного,

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів та подарунками переможців науково-практичної конференції «Експериментальне дослідництво в галузі зоології та тваринництва»:

Секція орнітологія

І місце:

  • Лучина Дениса, учня 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. Скала Оратівського району. Тема роботи «Спосіб життя синиці великої».

ІІ місце:

  • Заболотну Вікторію, вихованку гуртка «Факультет громадських професій» Вінницької обласної станції юних натуралістів тема роботи «Способи підвищення яйценосності курей у зимовий період».
  • Справедливу Катерину, вихованку гуртка «За гуманне ставлення до рослинного і тваринного світу» Чечельницької районної станції юних натуралістів. Тема роботи «Залежність виведення пташенят від виду голубів».

ІІІ місце:

  • Вершигору Таїсію, вихованку гуртка «Факультет громадських професій» Вінницької обласної станції юних натуралістів. Тема роботи: «Птахи України. Білий лелека».
  • Богатирчук Діану, ученицю Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» Козятинського району.
  • Вітюк Каріну, вихованку гуртка «Юні екологи» районної комунальної навчальної установи «Станція юннатів» Хмільницької районної ради.

Секція бджільництво

І місце:

  • Паламарчук Аліну, ученицю 8-А класу, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» Жмеринської міської ради. Тема роботи «Роль поодиноких бджіл та осмій у природі».
  • Козака Максима, вихованця гуртка «Юні акваріумісти» Вінницької обласної станції юних натуралістів. Тема роботи «Цілющий вплив бджолиних продуктів на організм людини».

ІІ місце:

  • Кузнецова Олексія, учня 8-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринка. Тема роботи «Утримання бджолиних сімей у вуликах-лежаках у різних зонах України».
  • Сіроху Богдану, ученицю 7-Г класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Калинівка. Тема роботи «Використання продуктів бджільництва для підвищення імунітету школярів».
  • Сидоренко Інну, ученицю 10 класу Турбівської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Липовецького району. Тема роботи «Апітерапія як вид нетрадиційної медицини».

ІІІ місце:

  • Мельник Вікторію, вихованку гуртка «Факультет громадських професій» Вінницької обласної станції юних натуралістів. Тема роботи: «Профілактичні та лікувальні властивості продуктів бджільництва».

Секція тваринництва

І місце:

  • Тетянчук Катерину, ученицю 8 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М. Підгорбунського Козятинського району. Тема роботи: «Ефективні методи підвищення молочної продукції у корів».
  • Бойка Устима, учня 9 класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка. Тема роботи: «Вплив умов утримання і раціону харчування кролів на їх ріст, розвиток та якість шерсті».

ІІ місце:

  • Бондарєву Ганну, вихованку гуртка «Юні ентомологи» Вінницької обласної станції юних натуралістів. Тема роботи: «Вплив вакцинації на ріст і розвиток кролів».
  • Мацько Вікторію, ученицю 6 класу Степанівської СЗШ І-ІІ ст. Мурованокуриловецького району. Тема роботи: «Вирощування кролів та нутрій  у домашньому господарстві».
  • Василішина Савелія, учня Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району. Тема роботи: «Вплив домашніх тварин на здоров’я та психіку людини».

ІІІ місце:

  • Присяжнюка Владислава, учня 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уланів Хмільницького району. Тема роботи: «Вплив харчового раціону на вирощування кролів».
  • Козак Вікторію, ученицю 11 класу Турбівської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Липовецького району. Тема роботи: «Морські свинки – ліки для кролів».
  • Гуменчук Маргариту, ученицю 9 класу Турбівської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Липовецького району. Тема роботи: «Особливості утримання кролів у домашніх умовах».

Секція загальної зоології

І місце:

  • Страшевського Олександра, вихованця Вінницької обласної станції юних натуралістів. Тема роботи: «Мухоловка звичайна».
  • Бондарчук Мілену, ученицю 6 класу альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С. Макаренка м. Гнівань. Тема роботи: «Вплив продуктів харчування на поведінку кота».
  • Гервазюк Вероніку, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Івана Богуна м. Ямполя. Тема роботи: «Утримання, дресирування та покращення робочих якостей бельгійської вівчарки».

ІІ місце:

  • Вихованець Валентину, вихованку гуртка «Юні зоологи» Тульчинської районної станції юних натуралістів. Тема роботи: «Розведення корел в умовах живого куточка позашкільного навчального закладу».
  • Ліваковську Анастасію, вихованку гуртка «Клуб любителів лікарських рослин «Любисток». Тема роботи: «Вплив домашніх улюбленців на здоров’я людини».

ІІІ місце:

  • Мазур Юлію, ученицю 10 класу Непедівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району. Тема роботи: «Лисиця звичайна – типовий представник фауни Вінниччини».

Секція акваріумістики

І місце:

  • Глинчук Анну, ученицю 7 класу НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради. Тема роботи: «Вплив кормової бази та температурного режиму на ріст і розвиток креветки Макробрахіум.

ІІ місце:

  • Вовк Ольгу, ученицю 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринка. Тема роботи: «Життя акваріумних півників та особливості їх розведення».
  • Рибака Романа, вихованця гуртка «Юні акваріумісти» Вінницької обласної станції юних натуралістів. Тема роботи: «Вдосконалення технології годівлі коропових риб за умов напівінтенсивної форми ведення рибного господарства.
  1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців захисту учнівських науково-дослідницьких проектів «Кролеферма»:

І місце

  • Мельник Інну, ученицю 8 класу Михайлівської ЗШ І-ІІ ст. Тульчинського району, вихованку гуртка «Юні кролівники» Тульчинської станції юних натуралістів. Тема роботи: «Бізнес-план шкільної кролеферми».

ІІ місце:

  • Товстун Наталію, ученицю 9 класу Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району. Тема роботи: «Сучасні міжпородні гібриди кролів як шлях підвищення рентабельності кролівництва».
  • Задорожну Марію, ученицю 9 класу Копайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Барського району. Тема роботи: «Особливості вирощування кролів».

ІІІ місце:

  • Пастущак Нікіту, учня 9 класу Бронницької СЗШ І-ІІ ст. Могилів-Подільського району. Тема роботи: «Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва».
  • Овсяного Артема, учня 7 класу ЗОШ – інтернат І-ІІ ст. м. Жмеринка. Тема роботи: «Декоративний кролик – не іграшка…».
  • Трохименка Станіслава, учня 8 класу Ободівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тростянецького району. Тема роботи: «Основні фактори впливу на життєздатність кролів».
  1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів за активну участь у науково-практичної конференції «Експериментальне дослідництво в галузі зоології та тваринництва» учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:
  • Гнатюка Олександра, учня 8 класу Дяківської ЗОШ І-ІІ ст. Бершадського району. Тема роботи «Голуби в житті людини»;
  • Савчук Вікторію, ученицю 8-А класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району. Тема роботи «Бджола летить, де мед пахнить»;
  • Шевченко Ганну, ученицю 8 класу Дяковецького НВК ім. М.П. Стельмаха Літинського району. Тема робота: «Вплив умов утримання кролів на приріст їх маси»;
  • Чемерис Вікторію, ученицю 6 класу Дяковецького НВК ім. М.П. Стельмаха Літинського району. Тема робота: «Стадний спосіб життя нутрій в домашніх умовах»;
  • Єлисенко Іван, учень 10 класу Дашівської СЗШ І-ІІІ ст. Іллінецького району. Тема роботи: «Вирощування нутрій у відкритих вольєрах»;
  • Амонс Яну, ученицю 11 класу Глуховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Рекуту Анну, ученицю 4 класу Тирлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
  • Глодну Наталію, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного-педагогічного коледжу, вихованку гуртка «Факультет громадських професій» Вінницької обласної станції юних натуралістів.
  1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за підготовку переможців та призерів науково-практичної конференції «Експериментальне дослідництво в галузі зоології та тваринництва»:
  • Кучер Галину Петрівну, учителя біології ЗОШ І-ІІ ст. Скала Оратівського району;
  • Шмаль Ніну Альбінівну, завідуючу інформаційно-методичним відділом Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Острук Валентину Василівну, керівника гуртків «За гуманне ставлення до рослинного і тваринного світу» Чечельницької районної станції юних натуралістів;
  • Маринич Марію Василівну, гуртка «Юні екологи» Районної комунальної навчальної установи «Станція юннатів» Хмільницької районної ради;
  • Горецьку Ольгу Ларіонівну, вчителя біології Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» Козятинського району;
  • Назарчука Олександра Миколайовича, вчитель біології та екології НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія» Жмеринської міської ради;
  • Побережника Олега Сергійовича, керівника гуртка «Юні акваріумісти» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Капустян Емілію Леонідівну, вчителя біології НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринка;
  • Марцун Світлану Михайлівну, вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Калинівка;
  • Сидоренко Вікторію Михайлівну, вчителя біології і географії Турбівської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Липовецького району;
  • Сікалюк Ганну Володимирівну, вчителя біології ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М. Підгорбунського Козятинського району;
  • Малу Оксану Антонівну, вчителя біології  та хімії Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2  ім. воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка;
  • Чехівську Ірину Сергіївну, керівника гуртка «Юні ентомологи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Самохвал Ольгу Григорівну, вчителя біології Степанівської СЗШ І-ІІ ст. Мурованокуриловецького району;
  • Кузнічук Ганну Миколаївну, вчителя біології Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Денисюк Юлію Іванівну, вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. с. Уланів Хмільницького району;
  • Сидоренко Вікторію Михайлівну, вчителя біології та географії ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Липовецького району.
  • Каштелян Валентину Михайлівну, вчителя біології альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С. Макаренка м. Гнівань;
  • Гервазюка Михайла Олександровича, вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Івана Богуна м. Ямполя;
  • Івасюк Олесю Михайлівну, керівника гуртків «Юні зоологи» Тульчинської районної станції юних натуралістів;
  • Ярмошевич Оксану Борисівну, вчителя біології Непедівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Страшевського Юрія Миколайовича, керівника гуртків Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Войцех Олену Степанівну, вчителя хімії та біології НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринка;
  • Побережника Олега Сергійовича, керівника гуртка «Юні акваріумісти» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Парфентьєву Ганну Сергіївну, керівника гуртків Тульчинської станції юних натуралістів;
  • Демидова Анастасія Миколайовича, заступник директора Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
  • Демчук Ольгу Володимирівну, вчителя біології Копайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Барського району;
  • Пастущак Марину Володимирівну, вчителя біології Бронницької СЗШ І-ІІ ст. Могилів-Подільського району;
  • Труш Жанну Григорівну, вчителя біології ЗОШ – інтернат І-ІІ ст. м. Жмеринка;
  • Сабашок Валентину Федорівну, вчителя Ободівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тростянецького району.
  1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів за підготовку учасників науково-практичної конференції «Експериментальне дослідництво в галузі зоології та тваринництва» педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:
  • Шевченко Світлану Миколаївну, вчителя біології та хімії, керівника гуртка «Еколог» Дяківської ЗОШ І-ІІ ст. Бершадського району;
  • Зелененьку Валентину Миколаївну, вчителя біології Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
  • — Фесько Наталя Володимирівна, вчителя початкових класів Тирлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
  • Вовчок Марію Михайлівну, вчителя біології Дяковецького НВК ім. М.П. Стельмаха Літинського району;
  • Єлисенко Ольгу Владленівну, вчителя біології Дашівської СЗШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Локазюк Любов Леонідівну, вчителя біології Глуховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
  1. Відмітити роботу з організації та проведення обласного Тижня зоології та тваринництва таких працівників закладу Павлюк С.Ю., заступника директора з навчально-виховної роботи; Шмаль Н.А. – завідуючої інформаційно-методичним відділом, методистів – Іваськевич Г.Л., Корінної Т.М., Жовтоножук Л.Я., Чупринко І.М.; завідуючих відділами – Побережнюк І.Г., Черній В.А., Гайдей О.О., завідуючого лабораторією акваріумістики Рекшенюка С.В., завідуючої лабораторією закритого грунту Слободяник Т.В., культорганізатора Мельник В.А., керівників гуртків – Баланюк О.В., Гаврилюк І.А., Каліновської М.М., Чехівської І.С., секретар-друкарки Крупської О.О.
  2. Практикувати і надалі проведення обласного Тижня зоології та тваринництва.
  3. Даний наказ розмістити на сайті закладу.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                   О.А. Драгомирецька

Чупринко І.М.

Про результати проведення обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я»

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від    25.02.2016                               м. Вінниця                      №   19    — О

Про результати проведення  обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я» 

 З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я у підростаючого покоління, 15 – 21 лютого 2016  року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проходив обласний Тиждень здорового способу життя «Молодь за здоров’я».

В заходах Тижня взяли участь 175 учнів із 120 шкіл і 5 позашкільних навчальних закладів з 24 районів та 6 міст області. 

Заходами тижня передбачалося проведення:

  • обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів «Здоровий спосіб життя – здорова дитина – здорове суспільство»;
  • обласної науково-практичної конференції «Здоровий спосіб життя – здорові звички»;
  • обласної виставки-конкурсу плакатів, фотографій, художніх робіт «Я обираю здоров’я»;
  • круглого столу за участю працівників обласного центру здоров’я;
  • тренінгового заняття «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я»;
  • семінарів-практикумів «Обираємо здоровий спосіб життя».

 На високому науковому рівні представлені науково-дослідницькі роботи, проекти, творчі наробки учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів Ямпільського (начальник відділу освіти – Кульбаба О.В.), Хмільницького (начальник відділу освіти – Жук А.А.), Калинівського (начальник відділу освіти – Мацера Л.М.), Тульчинського (начальник відділу освіти – Митрицан М.М.), Бершадського (начальник відділу освіти – Дзюбенко Л.І.), Вінницького (в.о. начальника відділу освіти – Томусяк С.М.), Козятинського (начальник відділу освіти – Діденко А.А.), Липовецького (начальник відділу освіти – Косач І.Я.), Тростянецького (начальник відділу освіти – Ільченко О.Ф.), Гайсинського (начальник відділу освіти – Мехед М.М.), Крижопільського (начальник відділу освіти – Кушнір В.А.) районів, міст Козятина (начальник управління освіти – Білянець О.А.), Жмеринки (начальник управління освіти – Сьомаш С.В.), Ладижина (начальник управління освіти – Журба Ю.В.), Хмільницької (директор – Поплавська А.В.), Тульчинської (директор – Мазур М.Л.), Чечельницької (директор – Шпильова В.І.), Бершадської (директор – Панченко З.П.) районних та Вінницької обласної (директор – Драгомирецька О.А.) станцій юних натуралістів та  Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками.

   Відповідно до підсумкового рішення журі конкурсу,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити Грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців:

1.1. Конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів:

Гран-прі

  • Романенка Романа, учня 9 класу, Мичкодан Діану, ученицю 6 класу, Роботу Марію, ученицю 7 класу Цекинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району.

І місце

  • Коренівську Інну, ученицю 11 класу комунального закладу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради.

ІІ місце 

  • Філіпішину Анастасію, ученицю 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 1 с. Рахни Лісові Шаргородського району;
  • Мількевич Надію, ученицю 9 класу Мазурівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
  • Бодзяка Віталія, учня 10 класу Дзигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району.

ІІІ місце

  • Чуловську Олену, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Турбів Липовецького району.

1.2. В обласній науково-практичній конференції:

1.2.1. Вікова група – 7 клас:

І місце

  • Лисак Ларісу, ученицю 7 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
  • Новака Володимира, учня 7 класу Зозулинецької СЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району.

ІІ місце

  • Чикалюк Каріну, ученицю 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина;
  • Філіпішина Дениса, вихованця Тульчинської районної станції юних натуралістів;
  • Іванюка Миколу, учня 7 класу Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Стахову Анастасію, ученицю 7-А класу ЗШ І-ІІІ ст. № 1 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки.

ІІІ місце

  • Шлапак Аллу, ученицю 7 класу Слободищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Ільєву Ілону, вихованку Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками;
  • Бондарчук Ілону, ученицю 7- Б класу Гніванської альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С. Макаренка;
  • Трач Альону, ученицю 7 класу Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
  • Камінцеву Сніжану, Думанську Владиславу, Нагожук Діану, учнів 7 класу Погорільської ЗОШ І-ІІ ст. Теплицького району.

1.2.2. Вікова група – 8 клас:

І місце

  • Резнік Аліну, ученицю 8 класу Ободівської СЗШ І-ІІ ст. Тростянецького району;

ІІ місце

  • Вітвіцьку Анастасію, ученицю 8 класу Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
  • Сохацького Владислава, Черниш Анастасію, учнів 8 класу Черепашинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
  • Конопелько Софію, ученицю 8 класу Ладижинського НВК І-ІІІ ст. № 1.

ІІІ місце

  • Собко Владиславу, ученицю 8 класу Козятинського НВК І-ІІІ ст. «Школа – інтернат – гімназія».

1.2.3. Вікова група – 9 клас:

І місце

  • Царук Юлію, ученицю 9 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія Ямпільського району.

ІІ місце

  • Конопелько Ольгу, ученицю 9 класу Ладижинського НВК І-ІІІ ст. № 1.
  • Василічишина Савелія, учня 9 класу Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Нечипорук Анастасію, ученицю 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
  • Накорик Вікторію, ученицю 9 класу Крижопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
  • Бондарєву Ганну, вихованку Вінницької обласної станції юних натуралістів.

ІІІ місце

  • Гурачок Вікторію, ученицю 9 класу Крижопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
  • Тарасенко Тетяну, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кирнасівка Тульчинського району;
  • Юрченко Вікторію, вихованку Чечельницької районної станції юних натуралістів;
  • Хахаліну Тетяну, ученицю 9 класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
  • Лукянову Катерину, ученицю 9-А класу СЗШ І-ІІІ ст. м. Могилева-Подільського.

1.2.4. Вікова група – 10 клас:

І місце

  • Пиндус Діану, ученицю 10 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
  • Лужанську Марину, ученицю 10 класу Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району.

ІІ місце

  • Грабовську Анастасію, ученицю 10 класу Цекинівської СЗШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
  • Шемету Марію, ученицю 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 1 м. Хмільника;
  • Стефанчишина Володимира, учня 10 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради.

ІІІ місце

  • Мельничук Наталію, ученицю 10 класу Слободищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Євич Олена, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Турбів Липовецького району;
  • Кальніченко Марину, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  м. Ладижина.

1.2.5. Вікова група – 11 клас:

І місце

  • Барибіну Аліну, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ямполя.

ІІ місце

  • Білоус Тетяну, ученицю 11 класу Леухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Барвінок Наталію, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Ладижина;
  • Волошину Катерину, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу.

ІІІ місце

  • Бабур Анастасію, ученицю 11-Б класу  спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Козятина;
  • Мигидюк Анастасію, ученицю 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина;
  • Верету Мирославу, ученицю 11 класу комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 Козятинської міської ради Вінницької області»;
  • Чиренко Тетяну, ученицю 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. смт Турбова Липовецького району;
  • Вернигору Таїсію, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу;
  • Заболотну Вікторію, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу.

1.2. Виставці-конкурсі  плакатів, фотографій, художніх робіт:

І місце

— Відділ освіти Жмеринської районної адміністрації;

— Відділ освіти Вінницької районної адміністрації.

ІІ місце

  • Відділ освіти Крижопільської районної адміністрації;
  • Барський районний Центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками;
  • Управління освіти Ладижинської міської ради;
  • Відділ освіти Ямпільської районної адміністрації.

ІІІ місце

  • Відділ освіти Калинівської районної адміністрації;
  • Відділ освіти Немирівської районної адміністрації;
  • Відділ освіти Тульчинської районної адміністрації;
  • Відділ освіти Липовецької районної адміністрації;
  • Відділ освіти Козятинської районної адміністрації;
  • Управління освіти Жмеринської міської ради;
  • Гайсинську СЗШ І-ІІІ ступенів № 4;
  • Вінницьку обласну станцію юних натуралістів.
  1. 2. Нагородити Грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів керівників робіт учнів, які посіли призові місця:

—    Рябченко Ольгу Олександрівну, вчителя зарубіжної літератури комунального закладу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;

—    Шарко Тетяну Петрівну, директора Цекинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;

—    Щербак Анжелу Євгеніївну, заступника директора з виховної роботи  Цекинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;

—    Сенюк Віту Миколаївну, вчителя біології Дзигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;

—    Фацул Олену Миколаївну, вчителя біології Япільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

—    Денисюк Юлію Іванівну, вчителя біології Зозулинецької СЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;

—    Поліщук Наталію Олександрівну, вчителя основ здоров’я Ободівської СЗШ І-ІІ ст. Тростянецького району;

—    Замлачну Раїсу Павлівну, вчителя біології НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія Ямпільського району;

—    Лужанську Аллу Володимирівну, вчителя біології СЗШ І-ІІІ ст. с. Гавришівка Вінницького району;

—    Пасілецьку Валентину Василівну, вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ямполя.

  1. Керівництво та педагогічний колектив Вінницької обласної станції юних натуралістів висловлює подяку начальникам  органів управлінь освітою  райдержадміністрацій та міських рад, директорам позашкільним  навчальним закладам за здійснення  організаційних заходів щодо проведення  обласного  Тижня здорового способу життя.
  2. Даний наказ розмістити на сайті закладу.

 

Директор                                                   О.А. Драгомирецька

 

 

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин»

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від      19.02.2016 р.                         м. Вінниця                      №  15    — О

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації № 50 від 08.02.2016 р., з метою виховання творчої, екологічно грамотної особистості, здатної використовувати отримані знання та основи дизайнерської майстерності в проведенні практичної роботи з озеленення приміщень і територій навчальних закладів,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести з 01 квітня по 15 листопада 2016 року обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин» (далі – Конкурс).
  2. Відповідальність за організацію, зміст та проведення Конкурсу покласти на методиста Чупринко І.М.
  3. Підсумки проведення Конкурсу узагальнити наказом по закладу до 01 грудня 2016 року.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                           О.А. Драгомирецька

 Чупринко І.М.

 

Додаток до листа

Міністерства освіти і науки України № 1/9-547
від 02.11.2004 року

Умови

участі у Всеукраїнському заочному конкурсі-огляді 
внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів
«Галерея кімнатних рослин»

  1. Загальні положення:

1.1. Всеукраїнський заочний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» (далі конкурс) проводиться з метою залучення дітей та підлітків до роботи по озелененню та благоустрою території, формування екологічної культури особистості, активізація пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, покращення внутрішнього та зовнішнього озеленення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

1.2. Завданнями конкурсу є:
— створення колекцій кімнатних рослин, збагачення їх видового складу;
— приведення куточка живої природи до вимог Положення про куточок живої природи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.08.2002 № 456;
— підготовка та реалізація проектів озеленення приміщень, ландшафтного дизайну території закладу;
— виявлення, підтримка та пропагування кращого досвіду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів.

 2. Учасники конкурсу

Для участі у конкурсі запрошуються загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.

 3. Умови проведення конкурсу

Конкурс проводиться щорічно, починаючи з 2004/2005 навчального року. Підсумки конкурсу будуть підводитись щорічно: грудень поточного року та грудень наступного року. Матеріали по конкурсу надсилаються на адресу:04074 м.Київ, вул.Вишгородська,19Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді(відділ квітництва).

 4. Вимоги до матеріалів для участі у конкурсі

Для участі в конкурсі надсилаються такі матеріали:
звіти про проведену роботу;
відео- та фотоматеріали, стенди, планшети, макети;
проекти по озелененню, фітодизайну та ландшафтному дизайну;
інші матеріали, зміст яких відповідає меті та завданням конкурсу;
інформація про колектив і керівника, що приймають участь у конкурсі

 5. Критерії оцінювання

Оцінюються матеріали щодо внутрішнього та зовнішнього озеленення за такими критеріями:
змістовність та естетичний рівень оформлення матеріалів;
розкриття змісту роботи та її результати;
новизна і творчі знахідки;
наявність фото- та відеоматеріалів;
участь вихованців в озелененні.

 6. Керівництво конкурсом

Безпосереднє керівництво конкурсом-оглядом та визначення переможців здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

7. Визначення переможців

Переможці заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів нагороджуються: грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді; путівками до Всеукраїнського табору «Юннат»; набором літератури з квітництва.
Кращий досвід буде висвітлено в журналах «Паросток», «Квіти України», «Рідна школа» та інших засобах масової інформації. На основі узагальнених даних будуть готуватися колективні публікації.

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від     19.02.2016                           м. Вінниця                      №    16    — О

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 08.02.2016 р. № 53 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести в період з 14 по 28 березня 2016 року обласний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (далі – Конкурс) на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів.
  2. Відповідальність за організацію, зміст та проведення Конкурсу покласти на методиста Чупринко І.М.
  3. Методисту Чупринко І.М. підсумки проведення Конкурсу узагальнити наказом по закладу до 15 квітня 2016  року.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор                              О.А. Драгомирецька

  

Чупринко І.М.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

25 лютого 2013 року № 197

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (далі — Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться щороку з метою формування екологічної культури особистості, залучення учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів.

1.3. Основними завданнями Конкурсу є:

активізація пізнавальної, творчої діяльності учнів загальноосвітніх і позашкільних начальних закладів;

обмін досвідом роботи з організації творчих об’єднань квітникарсько-ландшафтного напряму;

популяризація досягнень вітчизняного квітникарства та декоративного садівництва, нових прогресивних агротехнічних технологій;

ознайомлення із сучасними тенденціями в галузі ландшафтного дизайну та озеленення, розроблення ландшафтних композицій;

залучення учнів до озеленення територій навчальних закладів.

1.4. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

1.5. Організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОНмолодьспорту України (далі — НЕНЦ).

1.6. Інформація про проведення Конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті НЕНЦ, а також у засобах масової інформації не пізніше ніж за один місяць до початку його проведення.

2. Учасники Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь команди загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (далі — учасники).

2.2. До складу команди входять 4 особи — учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно.

2.3. Заміна членів команди можлива за рішенням голови організаційного комітету Конкурсу після подання керівником команди нової заявки та пояснення причин такої заміни.

2.4. Учасники Конкурсу зобов’язані дотримуватися вимог цього Положення, програми Конкурсу, норм поведінки, правил техніки безпеки та експлуатації обладнання й приладів.

3. Організаційний комітет Конкурсу

3.1. Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет. Склад організаційного комітету затверджується наказом НЕНЦ.

3.2. До складу організаційного комітету входять голова, секретар та його члени, які є працівниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, НЕНЦ, науково-дослідних установ, громадських організацій, науково-педагогічними працівниками вищих навчальних закладів (за згодою).

3.3. Очолює організаційний комітет голова.

Голова організаційного комітету:

розподіляє повноваження членів організаційного комітету;

керує роботою з організації та проведення Конкурсу.

3.4. Члени організаційного комітету:

здійснюють організаційну роботу щодо проведення Конкурсу;

забезпечують порядок проведення Конкурсу.

3.5. Секретар організаційного комітету:

оформляє документацію щодо проведення Конкурсу та підбиття його підсумків;

сприяє висвітленню результатів Конкурсу в засобах масової інформації;

відповідає за зберігання документів та матеріалів.

4. Журі Конкурсу

4.1. Журі Конкурсу формується з метою забезпечення об’єктивності оцінювання проектів (ескізів) його учасників, результатів їх упровадження та визначення переможців і призерів Конкурсу.

4.2. Журі формується з числа педагогічних і науково-педагогічних працівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, наукових установ та організацій, працівників ботанічних садів (за згодою).

4.3. Кількість членів журі не може бути меншою ніж п’ять осіб.

4.4. Склад журі Конкурсу затверджується наказом НЕНЦ, до складу якого не можуть входити особи, що є близькими особами членів команди.

4.5. Журі Конкурсу очолює голова, який організовує та проводить його засідання, підписує протоколи.

4.6. Члени журі:

оцінюють конкурсні проекти (ескізи) та результати практичної реалізації проекту (ескізу);

заповнюють протоколи;

визначають переможців та призерів Конкурсу.

4.7. Секретар журі Конкурсу забезпечує зберігання, систематизацію, оформлення документів і матеріалів Конкурсу.

5. Порядок і строки проведення Конкурсу

5.1. Конкурс проводиться у два етапи:

I етап: відбірковий (заочний);

II етап: фінальний (очний).

5.2. Строки проведення Конкурсу визначаються наказом МОНмолодьспорту України та повідомляються органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим у сфері освіти, місцевим органам управління освітою в областях, містах Києві та Севастополі (далі — орган управління освітою) не пізніше ніж за один місяць до початку Конкурсу.

5.3. Для участі в Конкурсі керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів надсилають заявку за формою згідно з додатком до цього Положення та проект (ескіз) озеленення території навчального закладу на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074.

Журі Конкурсу розглядає подані учасниками І етапу проекти (ескізи) озеленення територій навчальних закладів і визначає переможців І етапу Конкурсу.

5.4. У ІІ етапі Конкурсу беруть участь команди, які стали переможцями І етапу.

5.5. Список учасників ІІ етапу Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті НЕНЦ не пізніше ніж за один місяць до початку проведення ІІ етапу.

5.6. Для участі в ІІ етапі Конкурсу до організаційного комітету подаються такі документи:

копія наказу відповідного органу управління освітою щодо участі команди в Конкурсі;

медична довідка про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими;

учнівський квиток;

проект (ескіз) озеленення території навчального закладу.

5.7. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

5.8. До місця проведення ІІ етапу Конкурсу учасники прибувають організовано в супроводі педагогічного працівника, який відповідає за життя і здоров’я дітей, своєчасне оформлення документів щодо участі в Конкурсі, передбачених пунктом 5.6 цього розділу, а також за прибуття команди на Конкурс та її повернення.

5.9. Організація та проведення ІІ етапу Конкурсу здійснюється за програмою, яка включає:

презентацію проектів (ескізів) озеленення території навчального закладу;

практичну реалізацію проекту (ескізу) на ділянках НЕНЦ.

5.10. Презентація проекту (ескізу) озеленення території навчального закладу проводиться в довільній формі.

У презентації можуть брати участь усі члени команди.

5.11. Презентація проекту (ескізу) озеленення території навчального закладу оцінюється журі за такими критеріями:

новизна та оригінальність проекту — до 15 балів;

економічність проекту — до 10 балів;

презентабельність проекту — до 5 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати команда за презентацію проекту (ескізу) озеленення території навчального закладу, — 30 балів.

5.12. У практичній реалізації проекту (ескізу) на ділянках НЕНЦ беруть участь усі члени команди.

5.13. Результати практичної реалізації проекту на ділянках НЕНЦ оцінюються журі за такими критеріями:

оригінальність ідеї — до 15 балів;

технологічність — до 12 балів;

рівень виконання агротехнічних прийомів — до 15 балів;

творчі знахідки та оригінальність художнього оформлення — до 12 балів;

композиційна довершеність — до 10 балів;

командна робота — до 6 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати команда за практичну реалізацію проекту (ескізу) на ділянках НЕНЦ, — 70 балів.

5.14. Загальна максимальна кількість балів, яку може отримати команда за участь у Конкурсі, — 100 балів.

6. Визначення та нагородження переможця та призерів Конкурсу

6.1. Переможець та призери Конкурсу визначаються журі за загальною кількістю набраних ними балів.

6.2. Переможцем Конкурсу є учасник, який набрав найбільшу кількість балів.

6.3. Призерами Конкурсу є учасники, які за кількістю набраних балів посіли друге та третє місця.

6.4. У разі рівної кількості балів переможцем Конкурсу є учасник, який набрав більшу кількість балів за практичну реалізацію проекту (ескізу) на ділянках НЕНЦ.

6.5. Переможець і призери Конкурсу нагороджуються дипломами НЕНЦ відповідних ступенів.

Решті учасників ІІ етапу Конкурсу вручаються дипломи учасників.

6.6. Досвід роботи кращих учасників Конкурсу висвітлюється в науково-педагогічних і науково-художніх виданнях для дітей та юнацтва за підтримки НЕНЦ.

6.7. Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством України.

 

Додаток

до Положення про Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

 

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

________________________________________________________________

(найменування навчального закладу)

 

№ з/п Прізвище,

їм я учасника

Дата народження

(число, місяць, рік)

Вік

учасника

        Найменування

         навчального

            закладу

Найменування

творчого

учнівського

об’єднання

1
2
3
4

 

Керівник команди: ______________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

______________________________________________________________

(найменування посади)

_____________________________________________________________

(контактний телефон, електронна адреса)

 

Найменування проекту (ескізу): ________________________________________

Коротка характеристика проекту (ескізу): ________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Додаток: проект (ескіз) озеленення території навчального закладу на ______ арк.

 

______________                        ___________                           _______________

(керівник закладу)                      (підпис)                                     (П. І. Б.)

 

М.П.

Підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у 2015 році

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від      20.01.2016                             м. Вінниця                      №    11     — О

Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у 2015 році

На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 04.11.2015 р. № 476, з метою виховання  національного світогляду, любові та інтересу до народної творчості, народного мистецтва, залучення дітей та молоді до джерел та процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт з використанням традиційних народних матеріалів і технік з 15 грудня 2015 року  по 15 січня 2016  року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проходив обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

У виставці-конкурсі взяли участь 186 учасників з 27 районів області; міст: Вінниця, Козятин, Ладижин, Хмільник, Могилів-Подільський, Жмеринка; Вінницької обласної, Бершадської, Тульчинської, Чечельницької, Хмільницької районних та Гніванської міської станцій юних натуралістів.

Відповідно до умов конкурсу, з врахуванням відповідності традицій щодо форм, пластики, колориту робіт, оригінальності їх задуму, органічного поєднання національних традицій та сучасних тенденцій формотворення, ужитково-прикладного характеру, високим рівнем виконання характеризувались конкурсні роботи закладів освіти  Липовецького (начальник відділу освіти – Косач І.Я.), Вінницького (в. о. начальника відділу освіти –  Томусяк С.М.), Барського (начальник відділу освіти – Сторожук А.М.), Бершадського (начальник відділу освіти – Дзюбенко Л.І.), Гайсинського (начальник відділу освіти – Мехед М.М.), Жмеринського (начальник відділу освіти – Цимбал І.В.), Іллінецького (начальник відділу освіти – Цінська Л.Ю.), Крижопільського (начальник відділу освіти – Кушнір В.А.), Тростянецького (начальник відділу освіти – Ільченко О.Ф.), Тульчинського (начальник відділу освіти – Митрицан М.М.), Чечельницького (в.о. начальника відділу освіти – Деменчук Г.В.), Ямпільського (начальник відділу освіти — Кульбаба О.В.) районів; міст  Ладижин (начальник управління освіти – Журба Ю.В.), Козятин (начальник управління освіти – Білянець О.А.), Хмільник (начальник управління освіти – Коведа Г.І.), Вінниця (начальник департаменту освіти – Буняк В.В.); Вінницької обласної (директор – Драгомирецька О.А.), Бершадської (директор – Панченко З.П.), Тульчинської (директор — Мазур М.Л.), Хмільницької (директор –Поплавська А.В.), Чечельницької (директор – Шпильова В.І.) районних та Гніванської міської (директор – Авдосьєва І.В.) станцій юних натуралістів.

Поряд з цим,  частина конкурсних робіт не мала  ужитково-прикладного характеру, не відповідала умовам конкурсу,

Виходячи із вищезазначеного та відповідно до протоколів журі обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 2015  році:

1.1. Номінація «І вікова категорія»:

І місце

  • Сироту Альону, Настенко Інну, Потеху Каріну, Сисак Катерину, учениць 5 класу Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району за роботу «Набір серветок»;
  • Козоріз Артура, Бадьорко Лілію, вихованців гуртка «Кімнатне квітництво» Вінницької обласної станції юних натуралістів за роботу «Лялька «Соня»;
  • Дармороза Олександра, вихованця гуртка «Випалювання лобзиком» Томашпільського Будинку дитячої творчості  за роботу «Дзеркальце»;
  • колектив вихованців «Художня вишивка» КЗ «Вінницького р-н., Будинку дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради  за роботу «Рушничок подарунковий «Щедра господа»;
  • Барду Яну, ученицю 4 класу Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району, вихованку гуртка «Я цьому навчаюся»;
  • Кульбакову Вікторію, ученицю 6 класу Будецької ЗОШ І-ІІ ступенів Жмеринського району за роботу «Янголятко».

ІІ місце

  • Гулеватенко Юлію, вихованку гуртка «Сувенір» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецької районної ради за роботу «Подільський весільний вінок»;
  • Надзельську Софію, вихованку гуртка «Чарівна намистинка» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецької районної ради за роботу «Польові квіти»;
  • Скоцьку Валентину, вихованку гуртка «Декоративний розпис» Липовецького дитячо-юнацького центру за роботу «Зима-чарівниця»;
  • Дурбала Дмитра, вихованця гуртка «Тістопластика» Липовецького дитячо-юнацького центру за роботу «Родинний затишок»;
  • Баліцького Максима, вихованця гуртка «Прикладні мистецтва» Липовецького дитячо-юнацького центру за композицію «Курочка Ряба»;
  • Колектив вихованців гуртка «Чарівна лоза» КЗ «Вінницького району Будинку дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради за роботу «Ялинкові іграшки»;
  • Куцаченко Анну, Фаріон Віталію, вихованок гуртка «Квілінг» ЦДЮТ м.Хмільник за роботу «Ой у вишневому садочку»;
  • Мазур Діану, вихованку гуртка «Народна творчість» Барського Центру позашкільної роботи  за роботу «Ангел-охоронець»;
  • колектив учнів 5-6 класів ЗОШ № 4 м. Калинівка за роботу «Куточок моєї України»;
  • Гречківську Аліну, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Слобода-Шлишковецька  Могилів-Подільського району, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Шедевр» за роботу «Лялька-мотанка»;
  • Шпетну Анастасію, ученицю Удицької ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району, вихованку гуртка «Модне життя» Теплицької станції юних техніків за роботу «Чобіток»;
  • Канцір Діану, ученицю Удицької ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району, вихованку гуртка «Модне життя» Теплицької станції юних техніків за роботу «Чобіток»;
  • колектив гуртка «Золота соломка» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді за роботу «По дорозі до млина кінь привіз мішок зерна»;
  • Пушкар Анну, вихованку КЗ «Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості» за роботу «Чобіток від Миколая»;
  • колектив вихованців КЗ «Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості» за роботу «Скринька»;
  • колектив вихованців гуртка КЗ «Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості»  за роботу «Підкова на щастя»;
  • Бубуруза Едуарда, учня НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Теофилівка Бершадського району за роботу Хата моя, біла хата…».

ІІІ місце

  • Карташову Карину, вихованку гуртка «Паперові фантазії» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецької районної ради за роботу за роботу «Ведмедик»;
  • Мицик Тетяну, вихованку гуртка «Народна творчість» Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
  • Заверуя Валентина, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця Ямпільського району за роботу «Лялька-мотанка»;
  • Педоренко Олександра, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця Ямпільського району за роботу «Зерновушка»;
  • Юркова Дениса, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Слобода-Шлишковецька Могилів-Подільського району;
  • Бойко Ірину, ученицю гімназії гуманітарного, художньо-естетичного профілю м. Могилів-Подільського;
  • Плеху Олександру, вихованку гуртка  «Народна творчість» Барського Центру позашкільної роботи  за роботу «Квітуча Україна»;
  • Крупельницьку Іванну, вихованку гуртка «Паперопластика» Барського Центру позашкільної роботи;
  • Чіпак Соломію, вихованку Шаргородського БДЮТ за роботу «Підкова»;
  • колектив гуртка «Сувенір» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді за роботу « Заснули мальви біля хати…».

1.2. Номінація «ІІ вікова категорія»:

І місце

  • Савченко Наталію, Дзюбенка Івана, вихованців гуртків «Декоративний розпис та «Різьблення по дереву» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин «Лялька Україночка»;
  • Степанову Аліну, Коцюбняк Вікторію, вихованок гуртка «Рукоділля» Липовецького колегіуму ім. В. Липківського за роботу «Новорічні подарункові мішечки»;
  • Стародуб Тетяну, вихованку гуртка «Берегиня» районного Будинку школярів смт Крижопіль за роботу «Лялька «Коляда»;
  • Замкову Ксенію, вихованку гуртка «Чарівна лоза» Козятинського центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Ваза для сухих квітів»;
  • Лаврентій Вероніку, Августюка Степана, вихованців гуртка декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради за роботу «Сюжетна композиція «Криниця мудрості»;
  • Бабій Мирославу, ученицю НВК: ЗОШ І-ІІІ  ступеня-гімназія м. Ямпіль за роботу «Маланка іде, козу а собою веде».

ІІ місце

  • Ткач Людмилу, вихованку Шаргородського БДЮТ за роботу «Сумка»;
  • Резюк Анастасію, вихованку гуртка «Вишивка стрічками» Липовецького дитячо-юнацького центру за роботу «Українські барви» (скринька, кошик з квітами)»;
  • Пилипенко Вікторію, вихованку гуртка «Іграшки» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді за роботу «Ой, Галю, моя Галю, дай води напиться…»;
  • Фаринюк Валентину, ученицю 7 класу Сальницької ЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району, вихованку гуртка «Юні екологи» РКПНУ «Станція юннатів» за композиції «Рукавичка» та  «Солом’яний бичок»;
  • Вахара Ігоря, вихованця гуртка «Українська вишивка» Крижопільського районного Будинку школярів за роботу «Серветка»;
  • Сличука Олега, учня 9 класу, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів Оратівського району за роботу «Великодня писанка»;
  • Боровську Анастасію, вихованку гуртка «Умілі руки» комунального закладу «Жмеринський центр позашкільної роботи»;
  • Кротного Дмитра, вихованця Чернівецького БДЮТ за роботу «Дощечка»;
  • Горбунову Марію, вихованку креатив-студії «Орхідея» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної за роботу «Великодня прогулянка»;
  • Кулібабу Миколу, вихованця гуртка «Юні натуралісти» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин «Святкова вечеря»;
  • Гончарук Ольгу, вихованку гуртка «Квілінг» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин за роботу «Підкова – український оберіг»;
  • Редько Ярослава, вихованця КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» Чечельницького району за роботу «Кухонний набір»;
  • Ткачук Єлизавету, ученицю Зарічненської ЗШ І-ІІ ст. Тульчинського району за роботу «Оберіг»;
  • Блажко Вікторію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. Тульчинського району за роботу таріль «Моя Квітуча Україна»;
  • Мукосеєву Альону, ученицю 7 класу Гніванської альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Макаренка Тиврівського району за роботу «Лялька-мотанка»;
  • Хейлик Анну, вихованку «Художньо-образотворчого гуртка» Літинського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Юрченко Андрія, вихованця Тростянецького Будинку дитячої творчості за роботу «Вішалка».

ІІІ місце

  • колектив вихованців гуртка «Оригамі» Чечельницького районного дитячої творчості за роботу «Вітряний млин»;
  • Собко Валерію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Чарівна намистина» с.Гальжбіївка Ямпільського району;
  • Козій Олега, Кушнір Уляну, учнів НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Піщанка;
  • Кравчук Оксану, вихованку Шаргородського БДЮТ  за роботу «Вітрячок»;
  • Федоринську Аліну, вихованку гуртка «Тістопластика» КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої  та юнацької творчості»;
  • Кравчук Оксану, вихованку Шаргородського БДЮТ за роботу «Вітрячок»;
  • Рибак Людмилу, вихованку гуртка «Зернятко» Іваньковецької СЗШ І-ІІ ст. Козятинського району;
  • Кец Людмилу, вихованку гуртка «Умілі руки» Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Павлюка Владислава, учня 8 класу Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
  • Міхальченко Дарину, вихованку Жмеринського районного будинку творчості школярів та юнацтва за роботу «Червоні маки»;
  • Іванченка Олександра, вихованця гуртка «Юний столяр» Новоободівської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району.

1.3. Номінація «ІІІ вікова категорія»:

І місце

  • Кардаш Наталію, вихованку креатив-студії «Орхідея» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної за цикл декоративних панно «Квіткове розмаїття Поділля»;
  • Кравченко Єву, вихованку гуртка «Художня кераміка» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин за роботу «Голосистий півник»;
  • Гаврилюк Ірину Аркадіївну, вчителя трудового навчання Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району за роботу «Віночок»;
  • Кренделєва Миколу Олексійовича, керівника гуртка «Різьблення по дереву»  міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин  за роботу «З Україною в серці».

ІІ місце

  • Мруг Лілію Анатоліївну, педагога-організатора, вчителя трудового навчання ЗОШ І-ІІ ст. с. Северинівка Ямпільського району;
  • Гальчук Владилену, ученицю 11 класу Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

ІІІ місце

  • Любчак Ірину, ученицю Сербинівського НВК Жмеринського району за роботу «Патріотичний сніговик».

2. Нагородити грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів за підготовку призерів обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у 2015 році педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:  

  • Надворну Олесю Юхимівну, вчителя трудового навчання Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
  • Барду Оксану Миколаївну, керівника гуртка «Я цьому навчаюся» Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
  • Слободянюк Лілію Петрівну, керівник гуртка «Рукоділля» Липовецького колегіуму ім. В. Липківського;
  • Любченко Марину Миколаївну, керівника гуртка «Тістопластика» Липовецького дитячо-юнацького центру;
  • Кузнецову Тетяну Андріївну, керівника гуртків  «Прикладні мистецтва» та «Вишивка стрічками» Липовецького дитячо-юнацького центру;
  • Войноровську Тетяну Олександрівну, керівника гуртка «Декоративний розпис» Липовецького дитячо-юнацького центру;
  • Кучер Людмилу Сигізмундівну, керівника гуртка «Чарівний клубок»;
  • с. Будьки ЗОШ І-ІІ ступенів Жмеринського району;
  • Мохар Ірину Анатоліївну, керівника креатив-студії «Орхідея» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної;
  • Бережнюка Федора Івановича, керівника гурток «Чарівна лоза» Козятинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Унковську Марину Юріївну, керівника гуртка «Іграшки» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді;
  • Горішевську Вікторію Володимирівну, керівника гуртка «Золота соломка» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді;
  • Мельничук Наталію Олександрівну, керівника гуртка «Сувенір» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді;
  • Прокопчук Анастасію Володимирівну, керівника гуртка «Кімнатне квітництво Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Іванішка Івана Івановича, керівника гуртка «Випалювання лобзиком» Томашпільського Будинку дитячої творчості;
  • Пушкар Аллу Віталіївну, керівника гуртків КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»;
  • Бронь Василя Васильовича, керівника гуртків КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»;
  • Григораш Іванну Іванівну, керівника гуртків КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»;
  • Косташенко Любов Михайлівну, керівника гуртка «Берегиня» районного будинку школярів смт Крижопіль;
  • Заєць Галину Антонівну, керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради;
  • Остапенко Світлану Миколаївну, керівника гуртка «Художня вишивка» КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради;
  • Бондар Ірину Василівну, керівника гуртка «Чарівна  лоза»  КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради;
  • Москалюка Івана Анатолійовича, керівника гуртка «Художня обробка деревини» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів Оратівського району;
  • Паславську Оксану Петрівну, керівника гуртка «Умілі руки» Комунального закладу «Жмеринський центр позашкільної роботи»;
  • Плітко Людмилу Андріївну, Кренделєва Миколу Олексійовича, керівників гуртків «Декоративний розпис та «Різблення по дереву» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин;
  • Король Інну Борисівну, керівника гуртка «Художня кераміка» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин;
  • Півторака Віктора Петровича, керівника гуртків Чернівецького БДЮТ;
  • Мицик Любов Миколаївну, керівника гуртка «Народна творчість» Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
  • Паламарчук Лілію Володимирівну, керівника гуртка «Квілінг» ЦДЮТ м. Хмільник;
  • Катрук Тетяну Семенівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця Ямпільського району;
  • Сторожук Юлію Миколаївну, керівника гуртка «Чарівна намистина» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гальжбіївка Ямпільського району;
  • Рашкован Тетяну Федорівну, вчителя НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Піщанка;
  • Пасічник Катерину Костянтинівну, керівника гуртка Шаргородського БДЮТ;
  • Томчук Людмилу Валентинівну, керівника гуртка Шаргородського БДЮТ;
  • Коваль Ніну Федорівну, вчителя трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. с. Слобода-Шлишковецька Могилів-Подільського району;
  • Бешлегу Тетяну Вікторівну, вчителя гімназії гуманітарного, художньо-естетичного профілю м. Могилів-Подільського;
  • Кольцову Валентину Миколаївну, керівника гуртка «Народна творчість» Барського Центру позашкільної роботи.
  • Дубчак Вікторію Сергіївну, керівника гуртка «Паперопластика» Барського Центру позашкільної роботи;
  • Мотицину Тетяну Леонідівну, керівника гуртка «Зернятко» Іваньковецької СЗШ І-ІІ ст. Козятинського району;
  • Порхун Ірину Сергіївну, керівника гуртка «Умілі руки» Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Чугаєнко Тетяну Михайлівну, вчителя Гніванської альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С. Макаренка Тиврівського району;
  • Лебедич Валентину Олександрівну, вчителя трудового навчання Сербинівської НВК І-ІІІ ст. Жмеринського району;
  • Бородій Людмилу Дементіївну, керівника «Художньо-образотворчого гуртка» Літинського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Пироговського Віктора Петровича, керівника гуртка «Юний столяр» Новоободівської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
  • Пруса В’ячеслава Миколайовича, керівника гуртків Тростянецького Будинку дитячої творчості.

3. Начальникам відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій та міських рад продовжувати роботу з організації та проведення районного (міського) відбіркових етапів Всеукраїнської виставки-конкурсу з урахуванням дотримання умов конкурсу.

4. Даний наказ розмістити на сайті закладу.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор                            О.А. Драгомирецька

 

Чупринко І.М. 

 

 

Про проведення обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від      19.02.2016                             м. Вінниця                      №    17      — О

Про проведення обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

На виконання  наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації № 49 від 08.02.2016 року, з метою активізації суспільно-корисної роботи та трудової діяльності школярів, формування у них естетичних смаків, культури зовнішнього озеленення територій, екологічного мислення, творчої активності, працелюбності,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» (далі – Акція) з 01 квітня по 15 листопада 2016 року.
  2. Відповідальність за організацію, зміст та проведення Акції покласти на методиста Чупринко І.М.
  3. Підсумки проведення Акції узагальнити наказом по закладу до 01 грудня 2016 року.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                    О.А. Драгомирецька

Чупринко І.М.

 

 

 

Лист Міністерства освіти і науки України

від 23.02.2006  №1/9-117

 

Умови проведення

Всеукраїнської трудової акції ,,Парад квітів біля школи ”

(благоустрій території, закладка та створення на території навчального закладу газонів, квітників, розаріїв та клумб різних типів, збільшення видового та кількісного складу квітково-декоративних рослин в зовнішньому озелененні шкіл та позашкільних закладів)

1. Мета та завдання акції.

Головною метою акції є формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізація пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності учнівської молоді, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів.
Завдання акції:
• активізація роботи загальноосвітніх закладів по благоустрою та покращення стану їх зовнішнього озеленення; 
• спрямування зусиль навчальних закладів на спільні практичні дії по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою прилеглої території;
• розвиток в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються;
• залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкуванню території навчальних закладів та закладів соціальної сфери;
• залучення дітей та підлітків до розробки проектів озеленення навчальних закладів та практичне впровадження цих проектів.

2. Розділи акції.

Акція проводиться у чотири етапи:

1 етап: передбачає планування території навчального закладу; проведення інвентаризації існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану і характеру їх розміщення.

2 етап: ознайомлення з сучасними технологіями в галузі ландшафтного дизайну та зеленої архітектури, вивчення нових видів і сортів декоративних рослин та створеного проекту озеленення навчального закладу.
3 етап: збагачення видового складу квітково-декоративних рослин на території закладу і підготовка території до закладки проекту.
4 етап (основний): передбачає практичне втілення створеного проекту озеленення навчального закладу.

3. Учасники акції.

До участі в акції запрошуються загальноосвітні школи, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дошкільні та позашкільні навчальні заклади.

4. Критерії визначення переможців.

Учасники конкурсу оформляють результати роботи у вигляді звітів, альбомів, фото- кінорепортажів або в будь-якому іншому вигляді, що найкраще розкриває зміст виконаної роботи.

5. Відзначення переможців.

За підсумками журі кращі учасники акції відзначаються грамотами, подяками, цінними подарунками та безкоштовними путівками до Всеукраїнського табору «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

 

 

Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів (агітбригад)

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від  31.03.2016      м. Вінниця          №   33 — О

Про підсумки проведення обласного
етапу Всеукраїнського конкурсу колективів (агітбригад)
екологічної просвіти

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації  № 75 від 18.02.2016 р. «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів (агітбригад) екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів «Земля наш спільний дім», з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи  23 та 24 березня цього року  на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів було проведено обласний етап ХV Всеукраїнського конкурсу «Земля наш спільний дім» за темою «Збереження та раціональне  використання земельних ресурсів України».
Програма конкурсу передбачала презентацію просвітницької та природоохоронної діяльності творчих колективів, а також  творчий виступ  агітбригади чи екологічного театру  на відповідну тематику.
Під час презентації колективи представляли досвід просвітницької діяльності природоохоронного напрямку, проведеної протягом року з використанням плакатів, малюнків, світлин, відеосюжетів тощо. 
На обласний  конкурс, який проходив 23 та 24 березня  в актовій залі Вінницької обласної станції юних натуралістів з’їхались екологічні колективи  24 навчальних закладів –  переможці  з 20 районів та 4 міст області.
При оцінюванні виступів екологічних колективів журі враховувало актуальність порушеної у виступі екологічної проблеми та її соціальне значення, наявність ілюстративного матеріалу до виступу, зв’язок з екологічними організаціями при вирішенні проблем та результативність проведеної роботи, а також рівень виконавської майстерності, оригінальність художнього оформлення, використання засобів активізації аудиторії, відповідність костюмів, рівень режисури та дотримання часового регламенту.
Порівняно з минулими роками підвищився рівень виступів команд. Всі агітбригади мали форму, емблему та гасло, презентація висвітлювала конкретну природоохоронну роботу, проведену за рік.
З 24 сценаріїв 19 були авторськими та відповідали тематиці. Для музичного супроводу виступів використовувалися фонограми сучасних пісень.
На підставі рішення обласного журі за участь у конкурсі-огляді екологічних агітбригад та екологічних театрів  і досягнуті успіхи в питанні пропаганди екологічних знань,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями та нагородити дипломами переможців Конкурсу:
1.1.У номінації старша група:

Дипломом  «ГРАН ПРІ» — агітбригаду «Торнадо» — Мартинівська СЗШ І-ІІІ ст. Жмеринський район.

Дипломом І ступеня:
— агітбригаду «Екосіті» — Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадський район.   

Дипломом ІІ ступеня:
— агітбригаду «Первоцвіт» — СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Крижополя.
— агітбригаду «Екосвіт» — НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Жмеринка.
— агітбригаду «Еколог» — Гальжбіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільський район.
— агітбригаду «Веселка» — ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Калинівка.
— агітбригаду «Крок до життя» — НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей № 4 м. Могилів-Подільський.

Дипломом  ІІІ ступеня:
— агітбригаду «Дивосвіт» — Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Вінницький район.
— агітбригаду «Грунтознавець» — НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 3 м. Тульчин.
— агітбригаду «Ера» — загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 35 ВМР.

1.2.У номінації молодша група:   
Дипломом  ІІ ступеня:
— агітбригаду «Дзвін» — СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Ладижина.

Дипломом  ІІІ ступеня:
— агітбригаду «Світання» — СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці.
— агітбригаду «Барвінок» — Будинок дитячої та юнацької творчості м. Шаргород.
— агітбригаду «Дзвіночок» — ЗОШ І-ІІІ ст. с. Торчин Хмільницький район.

2. Нагородити грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів за активну участь у конкурсі:
— агітбригаду «Екознаг» — Кукавська СЗШ І-ІІІ ст. Могилів-Подільський район.
— агітбригаду «Перлина» — КНЗ «ліцей-школа Козятинської міської ради».
— агітбригаду «Водограй» — Кіровська СЗШ І-ІІІ ст. Немирівський район.
— агітбригаду «Зелений дивосвіт» — Вернигородська ЗОШ І-ІІІ ст. Козятинський район.
— агітбригаду «Ековарта» — Капустянська ЗОШ І-ІІІ ст. Тростянецький район.
— агітбригаду «Памолодь» — Іллінецький НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2.
— агітбригаду «Атас» — Гармацька ЗОШ І-ІІ ст.. Барський район.
— агітбригаду «Еколог» — ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бірків Літинський район.
— агітбригаду «Алатир» — Гніванська міська СЮН Тиврівський район.
— агітбригаду «Межа» — ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів.

3. Нагородити грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів вчителів та керівників гуртків закладів освіти області за підготовку переможців обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу екологічних колективів:
— Кабалюк Оксану Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Шаповалюк Галину Ігорівну, заступника директора з виховної роботи Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Макарчук Ольгу Василівну, вчительку Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Кологриву Світлану Георгіївну, вчительку основ здоров’я Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Мушенко Валентину Сергіївну, вчительку біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Калинівки;
— Поліщук Людмилу Михайлівну, вчительку біології НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м. Жмеринки;
— Брацішевську Тетяну Дмитрівну, вчительку Гальжбіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Когаєвську Галину Петрівну, заступника директора з виховної роботи – НВК: «СЗШ І-ІІІ ст. № 4 – ліцею» м. Могилева-Подільського;
— Грінченко Людмилу Миколаївну, педагога-організатора СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Ладижина.

Директор                               О.А. Драгомирецька

 
Корінна Т.М.

№22 від 09.03.16 «Про підсумки проведення обласного етапу ІХ Міжнародного екологічного конкурсу»

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

від 09.03.2016 р.   м. Вінниця   № 22 — О

Про підсумки проведення обласного етапу

ІХ Міжнародного екологічного конкурсу

Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки від 17.12.2015 р. № 250 «Про ІХ Міжнародний екологічний конкурс», який проходив під гаслом «Наше здоров’я з садів, городів, ланів, луків» у співпраці з відділом охорони здоров’я і соціальних питань мерії Вроцлава під почесним патронатом Природничого університету міста Вроцлава, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 25.01.2016 р. № 24, з метою пропаганди здорового харчування на противагу ожирінню і наркоманії та виховання гармонійно розвиненої особистості, на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проходив обласний етап ІХ міжнародного екологічного конкурсу.
На обласний етап конкурсу надіслано 329 робіт із 19 районі, 5 міст області. Конкурс проводився за 9 номінаціями.
Виходячи із вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців та активних учасників обласного етапу ІХ Міжнародного екологічного конкурсу по Вінницькій області відповідно до протоколу засідання журі в номінаціях:
1.1. «Мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»:
І місце
— Тичинську Анну, ученицю 4-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
— Зданевич Софію, ученицю 6-б класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназії;
— Шемотюк Олександру, ученицю 6 класу Радівської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Акобян Алісу, ученицю 4 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Ліваковську Вікторію, вихованку гуртка «Природа крізь призму англійської мови» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Кириленко Аліну, ученицю 6 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Шевчук Віталія, учня 5 класу Вороновицької ЗОШ І-ІІ ст. Вінницького району;
— Заїчко Марину, ученицю 4-б класу Комунального закладу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради.
ІІ місце
— Ваколюк Тетяну, вихованку гуртка «За гуманне ставлення до тваринного світу» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Щербацьку Яну, вихованку гуртка «Юннати-краєзнавці» Вінницької обласної станції натуралістів;
— Вихристюк Андрія, учня Будянської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Ільющенкову Яну, ученицю 5 класу Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Поліщука Ростислава, учня 5 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Плескан Ярославну, ученицю 3-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Левченко Наталію, ученицю 6 класу Сербинівського НВК Жмеринського району;
— Іщенко Максима, учня 4-б класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Жердіцького Івана, учня 4-в класу Немирівського НВК «ЗОШ І ст. № 2 – ліцей»;
— Поліщука Дмитра, учня 6 класу Загальноосвітнього НВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок № 6»;
— Мосюйду Олену, ученицю 6-б класу Комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
— Шульгу Анну, ученицю 6-а класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Метельського Антона, учня 6 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Тичину Дмитра, вихованцю Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце
— Брика Артема, учня 5 класу Жмеринської ЗОШ – інтернат І-ІІ ст.;
— Гусак Олену, ученицю 6 класу Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Підручного Андрія, учня 4 класу Загальноосвітнього НВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Онофрійчук Кіру, ученицю 4-а класу Комунального навчального Закладу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Гонтарук Ангеліну, ученицю 6-в класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Гаврілову Софію, ученицю 5-а класу Жмеринської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
— Заморську Юлію, ученицю 5-б класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Верьовкіна Павла, вихованця Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Бабія Назара, вихованця Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Залевську Карину, ученицю 5 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Буренко Ілону, ученицю 5 класу Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Шмундир Марію, ученицю 6 класу Леухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району.
1.2. «Мініатюра «Елітне здоров’я»:
І місце
— Антонюк Юлію, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника;
— Телетьон Дар’ю, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника;
— Скрипник Анастасію, ученицю 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Рясного Олександра, учня 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Вітенко Юрія, учня 4 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району.
ІІ місце
— Білоус Євгенію, члену гуртка «Літературне краєзнавство» Барського Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками;
— Михайловську Вероніку, ученицю 6 класу Вовчоцької ЗОШ І-ІІ ст. Немирівської районної ради;
— Поворознюк Каріну, ученицю 9 класу Вовчоцької ЗОШ І-ІІ ст. Немирівської районної ради;
— Гонтар Марію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Бевз Юлію, ученицю 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Струтинську Марину, ученицю 6 класу Придністрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Гречину Софію, ученицю 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії» м. Жмеринки.
ІІІ місце
— Фіяло Вікторію, ученицю Хрінівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Басалигу Діану, ученицю 6 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Ткач Тетяну, ученицю 4 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;
— Папіровник Аллу, ученицю 9 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Острожинську Ліну, ученицю 10 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
Активна участь:
— Бражну Анастасію, ученицю 8 класу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Рябій Анну, ученицю 8 класу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Кравчук Єлизавету, ученицю 4 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Макаренко Анастасію, ученицю 9 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
1.3. «Художні роботи «Підставка під тарілку»:
1.3.1. Категорія: вихованці дошкільних навчальних закладів (віком 5-6 років):
І місце
— Посло Вікторію, вихованку ДНЗ № 31 Вінницької міської ради;
— Тулей Мирослава, вихованця ДНЗ № 31 Вінницької міської ради.
ІІ місце
— Бондар Яну, вихованку старшої групи ДНЗ № 5 Козятинської міської ради;
— Заремблюка Євгена, вихованця старшої групи ДНЗ № 5 Козятинської міської ради;
ІІІ місце
— Вдовиченко Ольгу, вихованку старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Кочину Дашу, вихованку старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради.
Активна участь
— Колектив дошкільного навчального закладу с. Михайлівка Ямпільського району;
— Групі вихованців – Скакун Христину, Муху Єву, Кондратюка Гліба, ДНЗ № 9 «Джерельце» Ладижинської міської ради;
— Мазур Софію, вихованку Кирнасівського ДНЗ «Ромашка» Тульчинського району;
— Вдовіну Марію, вихованку ДНЗ «Берізка» смт Глухівці Козятинського району.
1.3.2. Категорія: учні І-ІІІ класів:
І місце
— Зеленого Владислава, учня 3 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Слобідка Калинівського району;
— Бадьорко Лілію, вихованку гуртка «Кімнатне квітництво» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Вихристюк Діану, ученицю 3-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Сімоник Поліну, вихованку Бершадської районної СЮН;
— Твердохліб Дар’ю, ученицю 2-в класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Жмеринки.
ІІ місце
— Когутовську Ульяну, ученицю 2 класу Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Слюсара Максима, учня 3-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Салунову Анастасію, ученицю 2-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Цюпру Марію, вихованку Ладижинського МНЦ «Спадщина»;
— Росохан Вікторію, вихованку Ладижинського МНЦ «Спадщина»;
— Кайданюка Андрія, учня 2-а класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Макарчук Світлану, ученицю 3-а класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району.
— Феліксова Станіслава, учня 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії» комунальної власності територіальної громади м. Жмеринка.
ІІІ місце
— Мандрика Рустама, учня 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Паламарчук Олександру, вихованку гуртка «Орігамі» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Сійчука Михайла, учня 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Козятинської міської ради;
— Терлика Ярослава, учня 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. Козятинської міської ради;
— Забаштанського Юрія, учня 1 класу Ладижинського НВК № 1;
— Ситник Ольгу, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
Активна участь
— Коломійця Назара, учня 3-а класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Кайданюка Михайла, учня 1 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Кондратюк Вікторію, ученицю 3 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району.
1.3.3. Категорія учні ІV-VІ класів:
І місце
— Кобилянського Василя, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лісниче Бершадського району.
ІІ місце
— Бомбу Анастасію, ученицю 6 класу Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Король Анастасію, ученицю 5-б класу Ладижинської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Сандульську Анастасію, ученицю 5 класу ЗОШ-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Заболотну Альону, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. м. Жмеринки.
ІІІ місце
— Рибака Ярослава, вихованця гуртка «Рукоділля» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Усаченко Олексія, учня 6 класу Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Маснецькій Оксані, ученицю 4-б класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2;
— Ярмолюк Оксану, вихованці гуртка «За гуманне ставлення до тварин» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Лупол Яну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Риндюк Анастасію ученицю 4 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Поплавську Юліанну, вихованку Уланівської районної СЮН Хмільницького району;
— Жарську Віту, ученицю 6 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
Активна участь
— Макарчук Ольгу, ученицю 6 класу Флоріанівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Терепу Тетяну, ученицю 5 класу Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Рудько Сергія, учня 6 класу КЗ «Немирівського РЦДЮТ»;
— Сердюка Романа, учня 6 класу КЗ «Немирівського РЦДЮТ»;
— Манзюк Євгенію, вихованку Ладижинського МНВЦ «Спадщина»;
— Струтинську Марину, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Кайданюка Олега, учня 5 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району.
1.4. «Художні роботи «Кулінарна книга: Мій здоровий другий сніданок»:
1.4.1. Категорія: вихованці дошкільних навчальних закладів (віком 5-6 р.), учні І-ІІІ класів.
І місце
— Дошкільний навчальний заклад № 31 Вінницької міської ради;
— Музику Марію, вихованку ЦДЮТ м. Хмільника.
ІІ місце
— Борматову Аліну, вихованку старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Пруса Романа, вихованця старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Дзеркаль Тетяну, ученицю 3-б класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
ІІІ місце
— Мастезу Миколу, учня 1 класу Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Манятовську Дарину, ученицю 2-а класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Біліченко Анну, ученицю 2-а класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» № 2;
— Сліпчик Анастасію, ученицю 2-а класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» № 2;
— Босого Миколу, учня 1-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Мазур Софію, вихованку ДНЗ «Ромашка» смт Кирнасівка Тульчинського району.
Активна участь
— Заячковську Марину, ученицю 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» с. Михайлівка Ямпільського району.
1.4.2. Категорія: учні ІV-VІ класів:
І місце
— Гранчак Лілію, ученицю 5-а класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ладижинського МНВЦ «Спадщина».
ІІ місце
— Кузьмінську Інну, ученицю 6 класу КЗ Сербинівського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Шару Анастасію, ученицю 4-б класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Діденко Анну, ученицю 6-б класу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5» Козятинської міської ради;
— Бочківську Анастасію, ученицю 6 класу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Капустян Олесю, ученицю 6-в класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Бондарчук Мілену, вихованку Гніванської міської СЮН Тиврівського району.
ІІІ місце
— Басалюк Лілію, ученицю 6-б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 імені Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради;
— Козлову Катерину, ученицю 6 класу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Чепурко Анжелу, ученицю 5 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району.
Активна участь
— Волошину Юлію, ученицю Хрінівської СЗШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Ксенишиній Марії, учениці 5-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Заячковській Марині, учениці 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» с. Михайлівка Ямпільського району;
— Іванченко Марині, учениці 5 класу Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Костенюк Марію, ученицю 8-б класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Кліщук Анастасію, ученицю 6 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
1.5. «Художні роботи «Лялька з шухляди»:
1.5.1. Категорія. Вихованці дошкільних навчальних закладів (вік 5-6 р.):
І місце
— Попович Софію, вихованку гуртка «Природознавство для дошкільників» Чечельницької районної СЮН;
— Савчук Софію, вихованку ДНЗ № 2 Козятинської міської ради;
— Поліщук Іванну та Славінського Максима, вихованцям ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Банас Аріну, вихованку ДНЗ № 2 Козятинської міської ради;
— Вовк Вероніцу, вихованку середньої групи ДНЗ № 3 «Дзвіночок» відділу освіти Ладижинської міської ради;
— Горобець Анну, Пачку Марію, вихованцям ДНЗ № 31 Вінницької міської ради.
ІІ місце
— Чолак Анастасію, вихованку ДНЗ № 6 Козятинської міської ради;
— Стасюка Єгора, Ворону Анну, Бесараб Маргариту, вихованцям ДНЗ № 9 «Джерельце» відділу освіти Ладижинської міської ради.
ІІІ місце
— Дзигар Марію, вихованку ДНЗ № 2 Козятинської міської ради;
— Мошинську Наталію, Тарасюка Євгена, вихованцям ДНЗ № 3 Козятинської міської ради.
1.5.2. Категорія учні І-ІІІ класів:
І місце
— Мельник Іванну, ученицю 3-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Мартинюк Софію, ученицю 2-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Самсонюка Олександра, учня 2-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Галамай Ірину, вихованку гуртка «Квілінг» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Кривонос Анастасію, ученицю 3-а класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Радь-Редька Олександра, учня 1-а класу «Навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Слободяника Руслана, учня 3 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2;
— Твердохліб Дар’ю, ученицю 2-в класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Жмеринки;
— Яремчук Софію, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІ місце
— Мандрика Рустама, учня 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Колодька Олександра, учня 2-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Молочкову Карину, ученицю 3-а класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Рибачка Дениса, учня 3 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»;
— Палія Владислава, учня 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Хараїм Ірину, ученицю 2 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.М. Думанського Бершадського району;
— Поплавську Юліанну, вихованці Уланівської районної СЮН Хмільницького району.
ІІІ місце
— Бартка Тамріка, учня 2-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. Крижопільського району;
— Довгалюк Марію, ученицю 2-б класу Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Хоміцьку Ангеліну, ученицю 3 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Крижопільського району;
— Хильчук Валерію, ученицю комунального закладу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Кузь Анну, ученицю 2-б класу НВК І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Лінчук Єлизавету, ученицю 2-а класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплексу І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Ясінського Віталія, учня 1-в класу Комунального закладу «Навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Брижатого Владислава, учня 3-б класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Прокопа Богдана, учня 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Наскромнюка Віталія, учня 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Франишену Діану, вихованку Гніванської міської СЮН Тиврівського району;
— Швеця Станіслава, учня 2 класу Кожухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Літинського району;
— Горобчук Ангеліну, вихованку Вінницького районного Будинку Дитячої та юнацької творчості;
— Левицьку Ольгу, ученицю 3 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Андріященко Ірину, ученицю 1 класу Вило-Ярузької СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
— Кондратюк Софію, ученицю 3 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Ваколюк Анастасію, ученицю 2 класу Зозулинецького загальноосвітнього НВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садочок» Козятинського району;
— Тофана Євгена, учня Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району.
Активна участь
— Злепко Людмилу, ученицю 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Тураєву Анастасію, ученицю 6-а класу Комунального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5» Козятинської міської ради;
— Демчук Марію, ученицю 7 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»;
— Максимяк Ангеліну, ученицю 6 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Устич Карину, ученицю 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Драчевського Дениса, учню 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Горбонос Анастасію, ученицю 1 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Зятюк Юлію, Чурній Дмитра, учням 1 класу Кожухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Літинського району;
— Горобчук Ангеліну, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Яремчук Софію, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Комар Аліну, ученицю 6 класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
— Котовську Дарину, Політанську Анастасію, ученицям 4 класу Чернівецької СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Люцюк Мар’яну, ученицю 4 класу Гуровецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
1.6. «Художні роботи «Мода на кухні»:
1.6.1. Категорія: учні 4-6 класів:
І місце
— Гедз Анастасію, ученицю 5 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназія;
— Коствіцьку Марію, вихованку гуртка «Рукоділля» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Гордієць Марію, ученицю 4-б класу Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Васечко Наталію, ученицю 6 класу Радівської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Бертман Анну, ученицю 5 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Трач Альону, ученицю 6 класу Сербинівського НВК Жмеринського району;
— Козачук Анастасію, ученицю 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мухівці Немирівського району;
— Остап’юк Діану, ученицю Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Чорній Катерину, ученицю Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Гриневич Галину, ученицю 4 класу Добрянського НВК Ямпільського району;
— Півень Анастасію, ученицю 4 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садочок» № 6;
— Ваколюк Тетяну, вихованку гуртка «Юні ентомологи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Ящук Анастасію, ученицю 5 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Паламарчук Єлизавету, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Гречину Софію, ученицю 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринки;
— Кондратюка Антона, учня 4 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
ІІ місце
— Лавренко Анастасію, вихованку гуртка «Майстерня народної творчості» Чечельницької районної СЮН;
— Гудзікевича Станіслава, учня 4 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Тянутову Анастасію, ученицю 4 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Трача Микола, учня 5 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Настюка Петра, учня 6 класу Зяньковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Кардаш Анастасію, ученицю 5 класу Комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Габрик Євгенію, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Рудій Світлану, ученицю Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії № 2»;
— Танасійчук Катерину, ученицю 4 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Москалець Альону, ученицю 4 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Момотюк Крістіну, ученицю 6-а класу Клембівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Моторній Вікторію, ученицю 4 класу Добрянського НВК Ямпільського району;
— Прудиуса Владислава, вихованця Бершадської районної СЮН;
— Шиндер Яну, ученицю 4 класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Мельник Ганну, вихованку Уланівської районної СЮН Хмільницького району;
— Вітенко Юрія, учня 4 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;
— Фарафонову Зоряну, ученицю 4 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
ІІІ місце
— Кіщук Надію, ученицю 6 класу Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Кіщука Богдана, учня 5 класу Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Вишнівського Олексія, учня 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мухівці Немирівського району;
— Рудій Інну, ученицю Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Радзімовську Інну, ученицю 6 класу НВК «Дошкільний заклад загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ст.» с. Михайлівки Ямпільського району;
— Кордонського Арсена, Кордонську Ганну, учням ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянського Ямпільського району;
— Бабич Катерину, ученицю 4 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Магдич Вікторію, ученицю 4 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Ковщук Ольгу, Ковщук Діану, вихованцям Гніванської міської станції юних натуралістів Тиврівського району.
Активна участь
— Ячкуринську Вікторію, ученицю 5 класу Мазурівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
— Вітковську Тетяну, ученицю Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Антонюк Анастасію, ученицю 3 класу Сестринівського ЗНВК Козятинського району.
1.6.2. «Вірш «Ода овочу», категорія І-ІІІ класи:
І місце
— Лещенко Вікторію, вихованку гуртка «Юні натуралісти Чечельницької районної станції юних натуралістів;
— Микитюка Назара, учня 2 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Голошивця Максима, учня 3 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Литвин Христину, ученицю 3-в класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Макарову Анну, ученицю 1-а класу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Клюбіну Анастасію, ученицю 2 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Єриховську Уляну, ученицю 3 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Зелінську Катерину, ученицю 3 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради
— Ткач Данеліну, ученицю 3-б класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Шумило Владислава, учня 2-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Вербівську Марію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Мунтяна Олександра, учня 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Грогу Вікторію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Демчук Аліну, ученицю 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Семчук Зоряну, ученицю 3 класу Гонорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Ісайка Олександра, учня 3 класу Михайлівського НВК Ямпільського району;
— Сімоник Поліну, вихованку Бершадської районної станції юних натуралістів;
— Вітковського Олександра, вихованця Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Яремчук Софію, вихованку Вінницького районного будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІ місце
— Козинську Тетяну, вихованку гуртка «Рослини і тварини – символи України» Чечельницької районної станції юних натуралістів;
— Прохольську Ілону, ученицю Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Гарячу Софію, ученицю Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Вітомську Ірину, члена гуртка «Літературне краєзнавство» Барського РЦПРДП;
— Стебліну Тетяну, Матяш Вікторію, вихованцям гуртка «Мистецтво живого слова» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Грабар Христину, ученицю 3 класу Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Антонюк Марію, ученицю 3 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Дешеву Дарину, ученицю 2 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Чекину Вікторію, ученицю 3 класу Сальницької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Куцак Тетяну, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Закшевську Світлану, учениці Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Ковку Світлану, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Ходаківського Артема, учня 3 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Ольшевську Єлизавету, вихованку гуртка «Макраме» КЗ Немирівського РЦДЮТ;
— Кальницьку Вероніку, ученицю 3 класу Гуньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Качмара Богдана, учня 3 класу Бугаківської ЗОШ І-ІІ ст. Немирівського району;
— Патулу Софію, вихованку Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Бережнюк Маргариту, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Костенчук Вікторію, учениці 1-а класу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Франко Маргариту, ученицю 3-б класу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Лакійчук Уляну, ученицю 3-а класу Комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1» імені Т.Г. Шевченка;
— Романовського Антона, учня 2 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Сійчук Дарину, ученицю 1 класу Комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст.» № 3 Козятинської міської ради;
— Ковальову Тетяну, ученицю 3-б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м. Жмеринки;
— Снігур Вероніку, вихованку гуртка «Юні квітникарі» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Волос Анастасію, ученицю 2-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Сміщук Валерію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Киргана Тимофія, учня 3 класу Клембівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Стасюка Артема, учня 1 класу Михайлівського НВК Ямпільського району;
— Гаврилишину Юлію, вихованцю Бершадської районної станції юних натуралістів;
— Глухеньку Олександру, ученицю 2-б класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Ситник Ольгу, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Чекотун Анастасію, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Богатчук Юлію, ученицю 3 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Черемховську Вікторію, ученицю 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринки;
— Ординську Дарину, ученицю 1 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Журавель Альону, ученицю 3 класу Печерської ЗОШ І-ІІІ ст. Тульчинського району;
— Голембівську Олену, ученицю 3 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Ткачук Вероніку, ученицю 3 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Ліпніцьку Анастасію, ученицю 3-б класу Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» Козятинського району.
ІІІ місце
— Мусійчук Дарину, ученицю загальноосвітньої «Школа-інтернат» І-ІІ ступенів м. Жмеринки;
— Мельник Анну, ученицю 3 класу Хрінівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Лисікову Дар’ю, ученицю 3 класу Хрінівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Ярову Світлану, ученицю 3-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Мандрика Рустама, учня 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. Крижопільського району;
— Покору Юлію, ученицю 1-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Щетініна Євгена, учня 3-б класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Темчишину Мар’яну, ученицю 3-в класу Немирівського НВК «ЗОІІІ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Матвійчук Ірину, ученицю 3 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Поліщук Маргариту, ученицю 2-в класу «НВК І-ІІІ ст. ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Крищук Мар’яну, ученицю 3-б класу «НВК І-ІІІ ст. ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Кару Діану, ученицю 1 класу комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Данчука Данила, учня 2 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Чекалюк Катерину, ученицю 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Руденка Даниїла, учня 3 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Череушенка Олександра, учня 1 класу Дяківської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Зарічнюк Вероніку, ученицю 2 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;
— Ясюк Аліну, ученицю 3 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Кравчука Назара, учня 2 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Веренька Матвія, учня Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Воловик Ольгу, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Габрик Оксану, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району.
Активна участь
— Яхно Руслана, учня 4 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— групі учнів 6-б та 6-в класів Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Стасюк Риту, ученицю 5 класу Михайлівського НВК Ямпільського району.
2. Даний наказ розмістити на сайті закладу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                        О.А. Драгомирецька

Іваськевич Г.Л.