Про результати проведення обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я»

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від    25.02.2016                               м. Вінниця                      №   19    — О

Про результати проведення  обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я» 

 З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я у підростаючого покоління, 15 – 21 лютого 2016  року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проходив обласний Тиждень здорового способу життя «Молодь за здоров’я».

В заходах Тижня взяли участь 175 учнів із 120 шкіл і 5 позашкільних навчальних закладів з 24 районів та 6 міст області. 

Заходами тижня передбачалося проведення:

  • обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів «Здоровий спосіб життя – здорова дитина – здорове суспільство»;
  • обласної науково-практичної конференції «Здоровий спосіб життя – здорові звички»;
  • обласної виставки-конкурсу плакатів, фотографій, художніх робіт «Я обираю здоров’я»;
  • круглого столу за участю працівників обласного центру здоров’я;
  • тренінгового заняття «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я»;
  • семінарів-практикумів «Обираємо здоровий спосіб життя».

 На високому науковому рівні представлені науково-дослідницькі роботи, проекти, творчі наробки учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів Ямпільського (начальник відділу освіти – Кульбаба О.В.), Хмільницького (начальник відділу освіти – Жук А.А.), Калинівського (начальник відділу освіти – Мацера Л.М.), Тульчинського (начальник відділу освіти – Митрицан М.М.), Бершадського (начальник відділу освіти – Дзюбенко Л.І.), Вінницького (в.о. начальника відділу освіти – Томусяк С.М.), Козятинського (начальник відділу освіти – Діденко А.А.), Липовецького (начальник відділу освіти – Косач І.Я.), Тростянецького (начальник відділу освіти – Ільченко О.Ф.), Гайсинського (начальник відділу освіти – Мехед М.М.), Крижопільського (начальник відділу освіти – Кушнір В.А.) районів, міст Козятина (начальник управління освіти – Білянець О.А.), Жмеринки (начальник управління освіти – Сьомаш С.В.), Ладижина (начальник управління освіти – Журба Ю.В.), Хмільницької (директор – Поплавська А.В.), Тульчинської (директор – Мазур М.Л.), Чечельницької (директор – Шпильова В.І.), Бершадської (директор – Панченко З.П.) районних та Вінницької обласної (директор – Драгомирецька О.А.) станцій юних натуралістів та  Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками.

   Відповідно до підсумкового рішення журі конкурсу,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити Грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців:

1.1. Конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів:

Гран-прі

  • Романенка Романа, учня 9 класу, Мичкодан Діану, ученицю 6 класу, Роботу Марію, ученицю 7 класу Цекинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району.

І місце

  • Коренівську Інну, ученицю 11 класу комунального закладу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради.

ІІ місце 

  • Філіпішину Анастасію, ученицю 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 1 с. Рахни Лісові Шаргородського району;
  • Мількевич Надію, ученицю 9 класу Мазурівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
  • Бодзяка Віталія, учня 10 класу Дзигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району.

ІІІ місце

  • Чуловську Олену, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Турбів Липовецького району.

1.2. В обласній науково-практичній конференції:

1.2.1. Вікова група – 7 клас:

І місце

  • Лисак Ларісу, ученицю 7 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
  • Новака Володимира, учня 7 класу Зозулинецької СЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району.

ІІ місце

  • Чикалюк Каріну, ученицю 7 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина;
  • Філіпішина Дениса, вихованця Тульчинської районної станції юних натуралістів;
  • Іванюка Миколу, учня 7 класу Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Стахову Анастасію, ученицю 7-А класу ЗШ І-ІІІ ст. № 1 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки.

ІІІ місце

  • Шлапак Аллу, ученицю 7 класу Слободищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Ільєву Ілону, вихованку Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками;
  • Бондарчук Ілону, ученицю 7- Б класу Гніванської альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С. Макаренка;
  • Трач Альону, ученицю 7 класу Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
  • Камінцеву Сніжану, Думанську Владиславу, Нагожук Діану, учнів 7 класу Погорільської ЗОШ І-ІІ ст. Теплицького району.

1.2.2. Вікова група – 8 клас:

І місце

  • Резнік Аліну, ученицю 8 класу Ободівської СЗШ І-ІІ ст. Тростянецького району;

ІІ місце

  • Вітвіцьку Анастасію, ученицю 8 класу Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
  • Сохацького Владислава, Черниш Анастасію, учнів 8 класу Черепашинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
  • Конопелько Софію, ученицю 8 класу Ладижинського НВК І-ІІІ ст. № 1.

ІІІ місце

  • Собко Владиславу, ученицю 8 класу Козятинського НВК І-ІІІ ст. «Школа – інтернат – гімназія».

1.2.3. Вікова група – 9 клас:

І місце

  • Царук Юлію, ученицю 9 класу НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія Ямпільського району.

ІІ місце

  • Конопелько Ольгу, ученицю 9 класу Ладижинського НВК І-ІІІ ст. № 1.
  • Василічишина Савелія, учня 9 класу Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Нечипорук Анастасію, ученицю 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
  • Накорик Вікторію, ученицю 9 класу Крижопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
  • Бондарєву Ганну, вихованку Вінницької обласної станції юних натуралістів.

ІІІ місце

  • Гурачок Вікторію, ученицю 9 класу Крижопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
  • Тарасенко Тетяну, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кирнасівка Тульчинського району;
  • Юрченко Вікторію, вихованку Чечельницької районної станції юних натуралістів;
  • Хахаліну Тетяну, ученицю 9 класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
  • Лукянову Катерину, ученицю 9-А класу СЗШ І-ІІІ ст. м. Могилева-Подільського.

1.2.4. Вікова група – 10 клас:

І місце

  • Пиндус Діану, ученицю 10 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
  • Лужанську Марину, ученицю 10 класу Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району.

ІІ місце

  • Грабовську Анастасію, ученицю 10 класу Цекинівської СЗШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
  • Шемету Марію, ученицю 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 1 м. Хмільника;
  • Стефанчишина Володимира, учня 10 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради.

ІІІ місце

  • Мельничук Наталію, ученицю 10 класу Слободищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Євич Олена, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Турбів Липовецького району;
  • Кальніченко Марину, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  м. Ладижина.

1.2.5. Вікова група – 11 клас:

І місце

  • Барибіну Аліну, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ямполя.

ІІ місце

  • Білоус Тетяну, ученицю 11 класу Леухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
  • Барвінок Наталію, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Ладижина;
  • Волошину Катерину, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу.

ІІІ місце

  • Бабур Анастасію, ученицю 11-Б класу  спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Козятина;
  • Мигидюк Анастасію, ученицю 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина;
  • Верету Мирославу, ученицю 11 класу комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 Козятинської міської ради Вінницької області»;
  • Чиренко Тетяну, ученицю 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. смт Турбова Липовецького району;
  • Вернигору Таїсію, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу;
  • Заболотну Вікторію, студентку групи 13-Д Вінницького гуманітарного педагогічного коледжу.

1.2. Виставці-конкурсі  плакатів, фотографій, художніх робіт:

І місце

— Відділ освіти Жмеринської районної адміністрації;

— Відділ освіти Вінницької районної адміністрації.

ІІ місце

  • Відділ освіти Крижопільської районної адміністрації;
  • Барський районний Центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками;
  • Управління освіти Ладижинської міської ради;
  • Відділ освіти Ямпільської районної адміністрації.

ІІІ місце

  • Відділ освіти Калинівської районної адміністрації;
  • Відділ освіти Немирівської районної адміністрації;
  • Відділ освіти Тульчинської районної адміністрації;
  • Відділ освіти Липовецької районної адміністрації;
  • Відділ освіти Козятинської районної адміністрації;
  • Управління освіти Жмеринської міської ради;
  • Гайсинську СЗШ І-ІІІ ступенів № 4;
  • Вінницьку обласну станцію юних натуралістів.
  1. 2. Нагородити Грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів керівників робіт учнів, які посіли призові місця:

—    Рябченко Ольгу Олександрівну, вчителя зарубіжної літератури комунального закладу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;

—    Шарко Тетяну Петрівну, директора Цекинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;

—    Щербак Анжелу Євгеніївну, заступника директора з виховної роботи  Цекинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;

—    Сенюк Віту Миколаївну, вчителя біології Дзигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;

—    Фацул Олену Миколаївну, вчителя біології Япільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

—    Денисюк Юлію Іванівну, вчителя біології Зозулинецької СЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;

—    Поліщук Наталію Олександрівну, вчителя основ здоров’я Ободівської СЗШ І-ІІ ст. Тростянецького району;

—    Замлачну Раїсу Павлівну, вчителя біології НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія Ямпільського району;

—    Лужанську Аллу Володимирівну, вчителя біології СЗШ І-ІІІ ст. с. Гавришівка Вінницького району;

—    Пасілецьку Валентину Василівну, вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ямполя.

  1. Керівництво та педагогічний колектив Вінницької обласної станції юних натуралістів висловлює подяку начальникам  органів управлінь освітою  райдержадміністрацій та міських рад, директорам позашкільним  навчальним закладам за здійснення  організаційних заходів щодо проведення  обласного  Тижня здорового способу життя.
  2. Даний наказ розмістити на сайті закладу.

 

Директор                                                   О.А. Драгомирецька