Підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у 2015 році

Вінницька обласна станція юних натуралістів

НАКАЗ

від      20.01.2016                             м. Вінниця                      №    11     — О

Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у 2015 році

На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 04.11.2015 р. № 476, з метою виховання  національного світогляду, любові та інтересу до народної творчості, народного мистецтва, залучення дітей та молоді до джерел та процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт з використанням традиційних народних матеріалів і технік з 15 грудня 2015 року  по 15 січня 2016  року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проходив обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

У виставці-конкурсі взяли участь 186 учасників з 27 районів області; міст: Вінниця, Козятин, Ладижин, Хмільник, Могилів-Подільський, Жмеринка; Вінницької обласної, Бершадської, Тульчинської, Чечельницької, Хмільницької районних та Гніванської міської станцій юних натуралістів.

Відповідно до умов конкурсу, з врахуванням відповідності традицій щодо форм, пластики, колориту робіт, оригінальності їх задуму, органічного поєднання національних традицій та сучасних тенденцій формотворення, ужитково-прикладного характеру, високим рівнем виконання характеризувались конкурсні роботи закладів освіти  Липовецького (начальник відділу освіти – Косач І.Я.), Вінницького (в. о. начальника відділу освіти –  Томусяк С.М.), Барського (начальник відділу освіти – Сторожук А.М.), Бершадського (начальник відділу освіти – Дзюбенко Л.І.), Гайсинського (начальник відділу освіти – Мехед М.М.), Жмеринського (начальник відділу освіти – Цимбал І.В.), Іллінецького (начальник відділу освіти – Цінська Л.Ю.), Крижопільського (начальник відділу освіти – Кушнір В.А.), Тростянецького (начальник відділу освіти – Ільченко О.Ф.), Тульчинського (начальник відділу освіти – Митрицан М.М.), Чечельницького (в.о. начальника відділу освіти – Деменчук Г.В.), Ямпільського (начальник відділу освіти — Кульбаба О.В.) районів; міст  Ладижин (начальник управління освіти – Журба Ю.В.), Козятин (начальник управління освіти – Білянець О.А.), Хмільник (начальник управління освіти – Коведа Г.І.), Вінниця (начальник департаменту освіти – Буняк В.В.); Вінницької обласної (директор – Драгомирецька О.А.), Бершадської (директор – Панченко З.П.), Тульчинської (директор — Мазур М.Л.), Хмільницької (директор –Поплавська А.В.), Чечельницької (директор – Шпильова В.І.) районних та Гніванської міської (директор – Авдосьєва І.В.) станцій юних натуралістів.

Поряд з цим,  частина конкурсних робіт не мала  ужитково-прикладного характеру, не відповідала умовам конкурсу,

Виходячи із вищезазначеного та відповідно до протоколів журі обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 2015  році:

1.1. Номінація «І вікова категорія»:

І місце

  • Сироту Альону, Настенко Інну, Потеху Каріну, Сисак Катерину, учениць 5 класу Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району за роботу «Набір серветок»;
  • Козоріз Артура, Бадьорко Лілію, вихованців гуртка «Кімнатне квітництво» Вінницької обласної станції юних натуралістів за роботу «Лялька «Соня»;
  • Дармороза Олександра, вихованця гуртка «Випалювання лобзиком» Томашпільського Будинку дитячої творчості  за роботу «Дзеркальце»;
  • колектив вихованців «Художня вишивка» КЗ «Вінницького р-н., Будинку дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради  за роботу «Рушничок подарунковий «Щедра господа»;
  • Барду Яну, ученицю 4 класу Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району, вихованку гуртка «Я цьому навчаюся»;
  • Кульбакову Вікторію, ученицю 6 класу Будецької ЗОШ І-ІІ ступенів Жмеринського району за роботу «Янголятко».

ІІ місце

  • Гулеватенко Юлію, вихованку гуртка «Сувенір» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецької районної ради за роботу «Подільський весільний вінок»;
  • Надзельську Софію, вихованку гуртка «Чарівна намистинка» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецької районної ради за роботу «Польові квіти»;
  • Скоцьку Валентину, вихованку гуртка «Декоративний розпис» Липовецького дитячо-юнацького центру за роботу «Зима-чарівниця»;
  • Дурбала Дмитра, вихованця гуртка «Тістопластика» Липовецького дитячо-юнацького центру за роботу «Родинний затишок»;
  • Баліцького Максима, вихованця гуртка «Прикладні мистецтва» Липовецького дитячо-юнацького центру за композицію «Курочка Ряба»;
  • Колектив вихованців гуртка «Чарівна лоза» КЗ «Вінницького району Будинку дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради за роботу «Ялинкові іграшки»;
  • Куцаченко Анну, Фаріон Віталію, вихованок гуртка «Квілінг» ЦДЮТ м.Хмільник за роботу «Ой у вишневому садочку»;
  • Мазур Діану, вихованку гуртка «Народна творчість» Барського Центру позашкільної роботи  за роботу «Ангел-охоронець»;
  • колектив учнів 5-6 класів ЗОШ № 4 м. Калинівка за роботу «Куточок моєї України»;
  • Гречківську Аліну, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Слобода-Шлишковецька  Могилів-Подільського району, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Шедевр» за роботу «Лялька-мотанка»;
  • Шпетну Анастасію, ученицю Удицької ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району, вихованку гуртка «Модне життя» Теплицької станції юних техніків за роботу «Чобіток»;
  • Канцір Діану, ученицю Удицької ЗОШ І-ІІІ ст. Теплицького району, вихованку гуртка «Модне життя» Теплицької станції юних техніків за роботу «Чобіток»;
  • колектив гуртка «Золота соломка» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді за роботу «По дорозі до млина кінь привіз мішок зерна»;
  • Пушкар Анну, вихованку КЗ «Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості» за роботу «Чобіток від Миколая»;
  • колектив вихованців КЗ «Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості» за роботу «Скринька»;
  • колектив вихованців гуртка КЗ «Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості»  за роботу «Підкова на щастя»;
  • Бубуруза Едуарда, учня НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Теофилівка Бершадського району за роботу Хата моя, біла хата…».

ІІІ місце

  • Карташову Карину, вихованку гуртка «Паперові фантазії» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецької районної ради за роботу за роботу «Ведмедик»;
  • Мицик Тетяну, вихованку гуртка «Народна творчість» Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
  • Заверуя Валентина, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця Ямпільського району за роботу «Лялька-мотанка»;
  • Педоренко Олександра, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця Ямпільського району за роботу «Зерновушка»;
  • Юркова Дениса, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Слобода-Шлишковецька Могилів-Подільського району;
  • Бойко Ірину, ученицю гімназії гуманітарного, художньо-естетичного профілю м. Могилів-Подільського;
  • Плеху Олександру, вихованку гуртка  «Народна творчість» Барського Центру позашкільної роботи  за роботу «Квітуча Україна»;
  • Крупельницьку Іванну, вихованку гуртка «Паперопластика» Барського Центру позашкільної роботи;
  • Чіпак Соломію, вихованку Шаргородського БДЮТ за роботу «Підкова»;
  • колектив гуртка «Сувенір» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді за роботу « Заснули мальви біля хати…».

1.2. Номінація «ІІ вікова категорія»:

І місце

  • Савченко Наталію, Дзюбенка Івана, вихованців гуртків «Декоративний розпис та «Різьблення по дереву» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин «Лялька Україночка»;
  • Степанову Аліну, Коцюбняк Вікторію, вихованок гуртка «Рукоділля» Липовецького колегіуму ім. В. Липківського за роботу «Новорічні подарункові мішечки»;
  • Стародуб Тетяну, вихованку гуртка «Берегиня» районного Будинку школярів смт Крижопіль за роботу «Лялька «Коляда»;
  • Замкову Ксенію, вихованку гуртка «Чарівна лоза» Козятинського центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Ваза для сухих квітів»;
  • Лаврентій Вероніку, Августюка Степана, вихованців гуртка декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради за роботу «Сюжетна композиція «Криниця мудрості»;
  • Бабій Мирославу, ученицю НВК: ЗОШ І-ІІІ  ступеня-гімназія м. Ямпіль за роботу «Маланка іде, козу а собою веде».

ІІ місце

  • Ткач Людмилу, вихованку Шаргородського БДЮТ за роботу «Сумка»;
  • Резюк Анастасію, вихованку гуртка «Вишивка стрічками» Липовецького дитячо-юнацького центру за роботу «Українські барви» (скринька, кошик з квітами)»;
  • Пилипенко Вікторію, вихованку гуртка «Іграшки» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді за роботу «Ой, Галю, моя Галю, дай води напиться…»;
  • Фаринюк Валентину, ученицю 7 класу Сальницької ЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району, вихованку гуртка «Юні екологи» РКПНУ «Станція юннатів» за композиції «Рукавичка» та  «Солом’яний бичок»;
  • Вахара Ігоря, вихованця гуртка «Українська вишивка» Крижопільського районного Будинку школярів за роботу «Серветка»;
  • Сличука Олега, учня 9 класу, вихованця гуртка «Художня обробка деревини» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів Оратівського району за роботу «Великодня писанка»;
  • Боровську Анастасію, вихованку гуртка «Умілі руки» комунального закладу «Жмеринський центр позашкільної роботи»;
  • Кротного Дмитра, вихованця Чернівецького БДЮТ за роботу «Дощечка»;
  • Горбунову Марію, вихованку креатив-студії «Орхідея» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної за роботу «Великодня прогулянка»;
  • Кулібабу Миколу, вихованця гуртка «Юні натуралісти» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин «Святкова вечеря»;
  • Гончарук Ольгу, вихованку гуртка «Квілінг» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин за роботу «Підкова – український оберіг»;
  • Редько Ярослава, вихованця КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» Чечельницького району за роботу «Кухонний набір»;
  • Ткачук Єлизавету, ученицю Зарічненської ЗШ І-ІІ ст. Тульчинського району за роботу «Оберіг»;
  • Блажко Вікторію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. Тульчинського району за роботу таріль «Моя Квітуча Україна»;
  • Мукосеєву Альону, ученицю 7 класу Гніванської альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Макаренка Тиврівського району за роботу «Лялька-мотанка»;
  • Хейлик Анну, вихованку «Художньо-образотворчого гуртка» Літинського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Юрченко Андрія, вихованця Тростянецького Будинку дитячої творчості за роботу «Вішалка».

ІІІ місце

  • колектив вихованців гуртка «Оригамі» Чечельницького районного дитячої творчості за роботу «Вітряний млин»;
  • Собко Валерію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Чарівна намистина» с.Гальжбіївка Ямпільського району;
  • Козій Олега, Кушнір Уляну, учнів НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Піщанка;
  • Кравчук Оксану, вихованку Шаргородського БДЮТ  за роботу «Вітрячок»;
  • Федоринську Аліну, вихованку гуртка «Тістопластика» КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої  та юнацької творчості»;
  • Кравчук Оксану, вихованку Шаргородського БДЮТ за роботу «Вітрячок»;
  • Рибак Людмилу, вихованку гуртка «Зернятко» Іваньковецької СЗШ І-ІІ ст. Козятинського району;
  • Кец Людмилу, вихованку гуртка «Умілі руки» Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Павлюка Владислава, учня 8 класу Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
  • Міхальченко Дарину, вихованку Жмеринського районного будинку творчості школярів та юнацтва за роботу «Червоні маки»;
  • Іванченка Олександра, вихованця гуртка «Юний столяр» Новоободівської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району.

1.3. Номінація «ІІІ вікова категорія»:

І місце

  • Кардаш Наталію, вихованку креатив-студії «Орхідея» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної за цикл декоративних панно «Квіткове розмаїття Поділля»;
  • Кравченко Єву, вихованку гуртка «Художня кераміка» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин за роботу «Голосистий півник»;
  • Гаврилюк Ірину Аркадіївну, вчителя трудового навчання Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району за роботу «Віночок»;
  • Кренделєва Миколу Олексійовича, керівника гуртка «Різьблення по дереву»  міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин  за роботу «З Україною в серці».

ІІ місце

  • Мруг Лілію Анатоліївну, педагога-організатора, вчителя трудового навчання ЗОШ І-ІІ ст. с. Северинівка Ямпільського району;
  • Гальчук Владилену, ученицю 11 класу Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

ІІІ місце

  • Любчак Ірину, ученицю Сербинівського НВК Жмеринського району за роботу «Патріотичний сніговик».

2. Нагородити грамотою Вінницької обласної станції юних натуралістів за підготовку призерів обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у 2015 році педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:  

  • Надворну Олесю Юхимівну, вчителя трудового навчання Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
  • Барду Оксану Миколаївну, керівника гуртка «Я цьому навчаюся» Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
  • Слободянюк Лілію Петрівну, керівник гуртка «Рукоділля» Липовецького колегіуму ім. В. Липківського;
  • Любченко Марину Миколаївну, керівника гуртка «Тістопластика» Липовецького дитячо-юнацького центру;
  • Кузнецову Тетяну Андріївну, керівника гуртків  «Прикладні мистецтва» та «Вишивка стрічками» Липовецького дитячо-юнацького центру;
  • Войноровську Тетяну Олександрівну, керівника гуртка «Декоративний розпис» Липовецького дитячо-юнацького центру;
  • Кучер Людмилу Сигізмундівну, керівника гуртка «Чарівний клубок»;
  • с. Будьки ЗОШ І-ІІ ступенів Жмеринського району;
  • Мохар Ірину Анатоліївну, керівника креатив-студії «Орхідея» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної;
  • Бережнюка Федора Івановича, керівника гурток «Чарівна лоза» Козятинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Унковську Марину Юріївну, керівника гуртка «Іграшки» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді;
  • Горішевську Вікторію Володимирівну, керівника гуртка «Золота соломка» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді;
  • Мельничук Наталію Олександрівну, керівника гуртка «Сувенір» Гайсинського районного Будинку школярів та молоді;
  • Прокопчук Анастасію Володимирівну, керівника гуртка «Кімнатне квітництво Вінницької обласної станції юних натуралістів;
  • Іванішка Івана Івановича, керівника гуртка «Випалювання лобзиком» Томашпільського Будинку дитячої творчості;
  • Пушкар Аллу Віталіївну, керівника гуртків КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»;
  • Бронь Василя Васильовича, керівника гуртків КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»;
  • Григораш Іванну Іванівну, керівника гуртків КЗ «Мурованокуриловецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»;
  • Косташенко Любов Михайлівну, керівника гуртка «Берегиня» районного будинку школярів смт Крижопіль;
  • Заєць Галину Антонівну, керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради;
  • Остапенко Світлану Миколаївну, керівника гуртка «Художня вишивка» КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради;
  • Бондар Ірину Василівну, керівника гуртка «Чарівна  лоза»  КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради;
  • Москалюка Івана Анатолійовича, керівника гуртка «Художня обробка деревини» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів Оратівського району;
  • Паславську Оксану Петрівну, керівника гуртка «Умілі руки» Комунального закладу «Жмеринський центр позашкільної роботи»;
  • Плітко Людмилу Андріївну, Кренделєва Миколу Олексійовича, керівників гуртків «Декоративний розпис та «Різблення по дереву» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин;
  • Король Інну Борисівну, керівника гуртка «Художня кераміка» міжшкільного навчально-виробничого центру «Спадщина» м. Ладижин;
  • Півторака Віктора Петровича, керівника гуртків Чернівецького БДЮТ;
  • Мицик Любов Миколаївну, керівника гуртка «Народна творчість» Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
  • Паламарчук Лілію Володимирівну, керівника гуртка «Квілінг» ЦДЮТ м. Хмільник;
  • Катрук Тетяну Семенівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця Ямпільського району;
  • Сторожук Юлію Миколаївну, керівника гуртка «Чарівна намистина» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гальжбіївка Ямпільського району;
  • Рашкован Тетяну Федорівну, вчителя НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Піщанка;
  • Пасічник Катерину Костянтинівну, керівника гуртка Шаргородського БДЮТ;
  • Томчук Людмилу Валентинівну, керівника гуртка Шаргородського БДЮТ;
  • Коваль Ніну Федорівну, вчителя трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. с. Слобода-Шлишковецька Могилів-Подільського району;
  • Бешлегу Тетяну Вікторівну, вчителя гімназії гуманітарного, художньо-естетичного профілю м. Могилів-Подільського;
  • Кольцову Валентину Миколаївну, керівника гуртка «Народна творчість» Барського Центру позашкільної роботи.
  • Дубчак Вікторію Сергіївну, керівника гуртка «Паперопластика» Барського Центру позашкільної роботи;
  • Мотицину Тетяну Леонідівну, керівника гуртка «Зернятко» Іваньковецької СЗШ І-ІІ ст. Козятинського району;
  • Порхун Ірину Сергіївну, керівника гуртка «Умілі руки» Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
  • Чугаєнко Тетяну Михайлівну, вчителя Гніванської альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С. Макаренка Тиврівського району;
  • Лебедич Валентину Олександрівну, вчителя трудового навчання Сербинівської НВК І-ІІІ ст. Жмеринського району;
  • Бородій Людмилу Дементіївну, керівника «Художньо-образотворчого гуртка» Літинського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  • Пироговського Віктора Петровича, керівника гуртка «Юний столяр» Новоободівської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
  • Пруса В’ячеслава Миколайовича, керівника гуртків Тростянецького Будинку дитячої творчості.

3. Начальникам відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій та міських рад продовжувати роботу з організації та проведення районного (міського) відбіркових етапів Всеукраїнської виставки-конкурсу з урахуванням дотримання умов конкурсу.

4. Даний наказ розмістити на сайті закладу.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор                            О.А. Драгомирецька

 

Чупринко І.М.