№22 від 09.03.16 «Про підсумки проведення обласного етапу ІХ Міжнародного екологічного конкурсу»

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

від 09.03.2016 р.   м. Вінниця   № 22 — О

Про підсумки проведення обласного етапу

ІХ Міжнародного екологічного конкурсу

Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки від 17.12.2015 р. № 250 «Про ІХ Міжнародний екологічний конкурс», який проходив під гаслом «Наше здоров’я з садів, городів, ланів, луків» у співпраці з відділом охорони здоров’я і соціальних питань мерії Вроцлава під почесним патронатом Природничого університету міста Вроцлава, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 25.01.2016 р. № 24, з метою пропаганди здорового харчування на противагу ожирінню і наркоманії та виховання гармонійно розвиненої особистості, на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проходив обласний етап ІХ міжнародного екологічного конкурсу.
На обласний етап конкурсу надіслано 329 робіт із 19 районі, 5 міст області. Конкурс проводився за 9 номінаціями.
Виходячи із вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами Вінницької обласної станції юних натуралістів переможців та активних учасників обласного етапу ІХ Міжнародного екологічного конкурсу по Вінницькій області відповідно до протоколу засідання журі в номінаціях:
1.1. «Мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»:
І місце
— Тичинську Анну, ученицю 4-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
— Зданевич Софію, ученицю 6-б класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназії;
— Шемотюк Олександру, ученицю 6 класу Радівської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Акобян Алісу, ученицю 4 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Ліваковську Вікторію, вихованку гуртка «Природа крізь призму англійської мови» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Кириленко Аліну, ученицю 6 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Шевчук Віталія, учня 5 класу Вороновицької ЗОШ І-ІІ ст. Вінницького району;
— Заїчко Марину, ученицю 4-б класу Комунального закладу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради.
ІІ місце
— Ваколюк Тетяну, вихованку гуртка «За гуманне ставлення до тваринного світу» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Щербацьку Яну, вихованку гуртка «Юннати-краєзнавці» Вінницької обласної станції натуралістів;
— Вихристюк Андрія, учня Будянської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Ільющенкову Яну, ученицю 5 класу Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Поліщука Ростислава, учня 5 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Плескан Ярославну, ученицю 3-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Левченко Наталію, ученицю 6 класу Сербинівського НВК Жмеринського району;
— Іщенко Максима, учня 4-б класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Жердіцького Івана, учня 4-в класу Немирівського НВК «ЗОШ І ст. № 2 – ліцей»;
— Поліщука Дмитра, учня 6 класу Загальноосвітнього НВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок № 6»;
— Мосюйду Олену, ученицю 6-б класу Комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
— Шульгу Анну, ученицю 6-а класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Метельського Антона, учня 6 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Тичину Дмитра, вихованцю Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце
— Брика Артема, учня 5 класу Жмеринської ЗОШ – інтернат І-ІІ ст.;
— Гусак Олену, ученицю 6 класу Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Підручного Андрія, учня 4 класу Загальноосвітнього НВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Онофрійчук Кіру, ученицю 4-а класу Комунального навчального Закладу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Гонтарук Ангеліну, ученицю 6-в класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Гаврілову Софію, ученицю 5-а класу Жмеринської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
— Заморську Юлію, ученицю 5-б класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Верьовкіна Павла, вихованця Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Бабія Назара, вихованця Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Залевську Карину, ученицю 5 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Буренко Ілону, ученицю 5 класу Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Шмундир Марію, ученицю 6 класу Леухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району.
1.2. «Мініатюра «Елітне здоров’я»:
І місце
— Антонюк Юлію, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника;
— Телетьон Дар’ю, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника;
— Скрипник Анастасію, ученицю 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Рясного Олександра, учня 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Вітенко Юрія, учня 4 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району.
ІІ місце
— Білоус Євгенію, члену гуртка «Літературне краєзнавство» Барського Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками;
— Михайловську Вероніку, ученицю 6 класу Вовчоцької ЗОШ І-ІІ ст. Немирівської районної ради;
— Поворознюк Каріну, ученицю 9 класу Вовчоцької ЗОШ І-ІІ ст. Немирівської районної ради;
— Гонтар Марію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Бевз Юлію, ученицю 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Струтинську Марину, ученицю 6 класу Придністрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Гречину Софію, ученицю 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії» м. Жмеринки.
ІІІ місце
— Фіяло Вікторію, ученицю Хрінівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Басалигу Діану, ученицю 6 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Ткач Тетяну, ученицю 4 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;
— Папіровник Аллу, ученицю 9 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Острожинську Ліну, ученицю 10 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
Активна участь:
— Бражну Анастасію, ученицю 8 класу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Рябій Анну, ученицю 8 класу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Кравчук Єлизавету, ученицю 4 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Макаренко Анастасію, ученицю 9 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
1.3. «Художні роботи «Підставка під тарілку»:
1.3.1. Категорія: вихованці дошкільних навчальних закладів (віком 5-6 років):
І місце
— Посло Вікторію, вихованку ДНЗ № 31 Вінницької міської ради;
— Тулей Мирослава, вихованця ДНЗ № 31 Вінницької міської ради.
ІІ місце
— Бондар Яну, вихованку старшої групи ДНЗ № 5 Козятинської міської ради;
— Заремблюка Євгена, вихованця старшої групи ДНЗ № 5 Козятинської міської ради;
ІІІ місце
— Вдовиченко Ольгу, вихованку старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Кочину Дашу, вихованку старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради.
Активна участь
— Колектив дошкільного навчального закладу с. Михайлівка Ямпільського району;
— Групі вихованців – Скакун Христину, Муху Єву, Кондратюка Гліба, ДНЗ № 9 «Джерельце» Ладижинської міської ради;
— Мазур Софію, вихованку Кирнасівського ДНЗ «Ромашка» Тульчинського району;
— Вдовіну Марію, вихованку ДНЗ «Берізка» смт Глухівці Козятинського району.
1.3.2. Категорія: учні І-ІІІ класів:
І місце
— Зеленого Владислава, учня 3 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Слобідка Калинівського району;
— Бадьорко Лілію, вихованку гуртка «Кімнатне квітництво» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Вихристюк Діану, ученицю 3-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Сімоник Поліну, вихованку Бершадської районної СЮН;
— Твердохліб Дар’ю, ученицю 2-в класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Жмеринки.
ІІ місце
— Когутовську Ульяну, ученицю 2 класу Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Слюсара Максима, учня 3-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Салунову Анастасію, ученицю 2-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Цюпру Марію, вихованку Ладижинського МНЦ «Спадщина»;
— Росохан Вікторію, вихованку Ладижинського МНЦ «Спадщина»;
— Кайданюка Андрія, учня 2-а класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Макарчук Світлану, ученицю 3-а класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району.
— Феліксова Станіслава, учня 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії» комунальної власності територіальної громади м. Жмеринка.
ІІІ місце
— Мандрика Рустама, учня 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Паламарчук Олександру, вихованку гуртка «Орігамі» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Сійчука Михайла, учня 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Козятинської міської ради;
— Терлика Ярослава, учня 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. Козятинської міської ради;
— Забаштанського Юрія, учня 1 класу Ладижинського НВК № 1;
— Ситник Ольгу, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
Активна участь
— Коломійця Назара, учня 3-а класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Кайданюка Михайла, учня 1 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Кондратюк Вікторію, ученицю 3 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району.
1.3.3. Категорія учні ІV-VІ класів:
І місце
— Кобилянського Василя, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лісниче Бершадського району.
ІІ місце
— Бомбу Анастасію, ученицю 6 класу Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Король Анастасію, ученицю 5-б класу Ладижинської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Сандульську Анастасію, ученицю 5 класу ЗОШ-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Заболотну Альону, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. м. Жмеринки.
ІІІ місце
— Рибака Ярослава, вихованця гуртка «Рукоділля» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Усаченко Олексія, учня 6 класу Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Маснецькій Оксані, ученицю 4-б класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2;
— Ярмолюк Оксану, вихованці гуртка «За гуманне ставлення до тварин» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Лупол Яну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Риндюк Анастасію ученицю 4 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Поплавську Юліанну, вихованку Уланівської районної СЮН Хмільницького району;
— Жарську Віту, ученицю 6 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
Активна участь
— Макарчук Ольгу, ученицю 6 класу Флоріанівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Терепу Тетяну, ученицю 5 класу Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Рудько Сергія, учня 6 класу КЗ «Немирівського РЦДЮТ»;
— Сердюка Романа, учня 6 класу КЗ «Немирівського РЦДЮТ»;
— Манзюк Євгенію, вихованку Ладижинського МНВЦ «Спадщина»;
— Струтинську Марину, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Кайданюка Олега, учня 5 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району.
1.4. «Художні роботи «Кулінарна книга: Мій здоровий другий сніданок»:
1.4.1. Категорія: вихованці дошкільних навчальних закладів (віком 5-6 р.), учні І-ІІІ класів.
І місце
— Дошкільний навчальний заклад № 31 Вінницької міської ради;
— Музику Марію, вихованку ЦДЮТ м. Хмільника.
ІІ місце
— Борматову Аліну, вихованку старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Пруса Романа, вихованця старшої групи ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Дзеркаль Тетяну, ученицю 3-б класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
ІІІ місце
— Мастезу Миколу, учня 1 класу Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Манятовську Дарину, ученицю 2-а класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Біліченко Анну, ученицю 2-а класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» № 2;
— Сліпчик Анастасію, ученицю 2-а класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» № 2;
— Босого Миколу, учня 1-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Мазур Софію, вихованку ДНЗ «Ромашка» смт Кирнасівка Тульчинського району.
Активна участь
— Заячковську Марину, ученицю 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» с. Михайлівка Ямпільського району.
1.4.2. Категорія: учні ІV-VІ класів:
І місце
— Гранчак Лілію, ученицю 5-а класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ладижинського МНВЦ «Спадщина».
ІІ місце
— Кузьмінську Інну, ученицю 6 класу КЗ Сербинівського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Шару Анастасію, ученицю 4-б класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Діденко Анну, ученицю 6-б класу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5» Козятинської міської ради;
— Бочківську Анастасію, ученицю 6 класу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Капустян Олесю, ученицю 6-в класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Бондарчук Мілену, вихованку Гніванської міської СЮН Тиврівського району.
ІІІ місце
— Басалюк Лілію, ученицю 6-б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 імені Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради;
— Козлову Катерину, ученицю 6 класу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Чепурко Анжелу, ученицю 5 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району.
Активна участь
— Волошину Юлію, ученицю Хрінівської СЗШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Ксенишиній Марії, учениці 5-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1;
— Заячковській Марині, учениці 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» с. Михайлівка Ямпільського району;
— Іванченко Марині, учениці 5 класу Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Костенюк Марію, ученицю 8-б класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Кліщук Анастасію, ученицю 6 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
1.5. «Художні роботи «Лялька з шухляди»:
1.5.1. Категорія. Вихованці дошкільних навчальних закладів (вік 5-6 р.):
І місце
— Попович Софію, вихованку гуртка «Природознавство для дошкільників» Чечельницької районної СЮН;
— Савчук Софію, вихованку ДНЗ № 2 Козятинської міської ради;
— Поліщук Іванну та Славінського Максима, вихованцям ДНЗ № 3 Козятинської міської ради;
— Банас Аріну, вихованку ДНЗ № 2 Козятинської міської ради;
— Вовк Вероніцу, вихованку середньої групи ДНЗ № 3 «Дзвіночок» відділу освіти Ладижинської міської ради;
— Горобець Анну, Пачку Марію, вихованцям ДНЗ № 31 Вінницької міської ради.
ІІ місце
— Чолак Анастасію, вихованку ДНЗ № 6 Козятинської міської ради;
— Стасюка Єгора, Ворону Анну, Бесараб Маргариту, вихованцям ДНЗ № 9 «Джерельце» відділу освіти Ладижинської міської ради.
ІІІ місце
— Дзигар Марію, вихованку ДНЗ № 2 Козятинської міської ради;
— Мошинську Наталію, Тарасюка Євгена, вихованцям ДНЗ № 3 Козятинської міської ради.
1.5.2. Категорія учні І-ІІІ класів:
І місце
— Мельник Іванну, ученицю 3-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Мартинюк Софію, ученицю 2-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Самсонюка Олександра, учня 2-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Галамай Ірину, вихованку гуртка «Квілінг» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Кривонос Анастасію, ученицю 3-а класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Радь-Редька Олександра, учня 1-а класу «Навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Слободяника Руслана, учня 3 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2;
— Твердохліб Дар’ю, ученицю 2-в класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Жмеринки;
— Яремчук Софію, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІ місце
— Мандрика Рустама, учня 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Колодька Олександра, учня 2-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Молочкову Карину, ученицю 3-а класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Рибачка Дениса, учня 3 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»;
— Палія Владислава, учня 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Хараїм Ірину, ученицю 2 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.М. Думанського Бершадського району;
— Поплавську Юліанну, вихованці Уланівської районної СЮН Хмільницького району.
ІІІ місце
— Бартка Тамріка, учня 2-а класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. Крижопільського району;
— Довгалюк Марію, ученицю 2-б класу Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Хоміцьку Ангеліну, ученицю 3 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Крижопільського району;
— Хильчук Валерію, ученицю комунального закладу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Кузь Анну, ученицю 2-б класу НВК І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Лінчук Єлизавету, ученицю 2-а класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплексу І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Ясінського Віталія, учня 1-в класу Комунального закладу «Навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Брижатого Владислава, учня 3-б класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Прокопа Богдана, учня 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Наскромнюка Віталія, учня 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Франишену Діану, вихованку Гніванської міської СЮН Тиврівського району;
— Швеця Станіслава, учня 2 класу Кожухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Літинського району;
— Горобчук Ангеліну, вихованку Вінницького районного Будинку Дитячої та юнацької творчості;
— Левицьку Ольгу, ученицю 3 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Андріященко Ірину, ученицю 1 класу Вило-Ярузької СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
— Кондратюк Софію, ученицю 3 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Ваколюк Анастасію, ученицю 2 класу Зозулинецького загальноосвітнього НВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садочок» Козятинського району;
— Тофана Євгена, учня Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району.
Активна участь
— Злепко Людмилу, ученицю 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Тураєву Анастасію, ученицю 6-а класу Комунального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5» Козятинської міської ради;
— Демчук Марію, ученицю 7 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»;
— Максимяк Ангеліну, ученицю 6 класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Устич Карину, ученицю 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Драчевського Дениса, учню 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Горбонос Анастасію, ученицю 1 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Зятюк Юлію, Чурній Дмитра, учням 1 класу Кожухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Літинського району;
— Горобчук Ангеліну, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Яремчук Софію, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Комар Аліну, ученицю 6 класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
— Котовську Дарину, Політанську Анастасію, ученицям 4 класу Чернівецької СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Люцюк Мар’яну, ученицю 4 класу Гуровецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
1.6. «Художні роботи «Мода на кухні»:
1.6.1. Категорія: учні 4-6 класів:
І місце
— Гедз Анастасію, ученицю 5 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназія;
— Коствіцьку Марію, вихованку гуртка «Рукоділля» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Гордієць Марію, ученицю 4-б класу Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Васечко Наталію, ученицю 6 класу Радівської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Бертман Анну, ученицю 5 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Трач Альону, ученицю 6 класу Сербинівського НВК Жмеринського району;
— Козачук Анастасію, ученицю 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мухівці Немирівського району;
— Остап’юк Діану, ученицю Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Чорній Катерину, ученицю Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Гриневич Галину, ученицю 4 класу Добрянського НВК Ямпільського району;
— Півень Анастасію, ученицю 4 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садочок» № 6;
— Ваколюк Тетяну, вихованку гуртка «Юні ентомологи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Ящук Анастасію, ученицю 5 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Паламарчук Єлизавету, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Гречину Софію, ученицю 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринки;
— Кондратюка Антона, учня 4 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
ІІ місце
— Лавренко Анастасію, вихованку гуртка «Майстерня народної творчості» Чечельницької районної СЮН;
— Гудзікевича Станіслава, учня 4 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Тянутову Анастасію, ученицю 4 класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Трача Микола, учня 5 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Настюка Петра, учня 6 класу Зяньковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Кардаш Анастасію, ученицю 5 класу Комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Габрик Євгенію, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Рудій Світлану, ученицю Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії № 2»;
— Танасійчук Катерину, ученицю 4 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Москалець Альону, ученицю 4 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
— Момотюк Крістіну, ученицю 6-а класу Клембівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Моторній Вікторію, ученицю 4 класу Добрянського НВК Ямпільського району;
— Прудиуса Владислава, вихованця Бершадської районної СЮН;
— Шиндер Яну, ученицю 4 класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Мельник Ганну, вихованку Уланівської районної СЮН Хмільницького району;
— Вітенко Юрія, учня 4 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;
— Фарафонову Зоряну, ученицю 4 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.
ІІІ місце
— Кіщук Надію, ученицю 6 класу Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Кіщука Богдана, учня 5 класу Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
— Вишнівського Олексія, учня 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мухівці Немирівського району;
— Рудій Інну, ученицю Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Радзімовську Інну, ученицю 6 класу НВК «Дошкільний заклад загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ст.» с. Михайлівки Ямпільського району;
— Кордонського Арсена, Кордонську Ганну, учням ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянського Ямпільського району;
— Бабич Катерину, ученицю 4 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Магдич Вікторію, ученицю 4 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Ковщук Ольгу, Ковщук Діану, вихованцям Гніванської міської станції юних натуралістів Тиврівського району.
Активна участь
— Ячкуринську Вікторію, ученицю 5 класу Мазурівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району;
— Вітковську Тетяну, ученицю Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Антонюк Анастасію, ученицю 3 класу Сестринівського ЗНВК Козятинського району.
1.6.2. «Вірш «Ода овочу», категорія І-ІІІ класи:
І місце
— Лещенко Вікторію, вихованку гуртка «Юні натуралісти Чечельницької районної станції юних натуралістів;
— Микитюка Назара, учня 2 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Голошивця Максима, учня 3 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Литвин Христину, ученицю 3-в класу Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Макарову Анну, ученицю 1-а класу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Клюбіну Анастасію, ученицю 2 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Єриховську Уляну, ученицю 3 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Зелінську Катерину, ученицю 3 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради
— Ткач Данеліну, ученицю 3-б класу Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Шумило Владислава, учня 2-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Вербівську Марію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Мунтяна Олександра, учня 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Грогу Вікторію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Демчук Аліну, ученицю 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Придністрянське Ямпільського району;
— Семчук Зоряну, ученицю 3 класу Гонорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Ісайка Олександра, учня 3 класу Михайлівського НВК Ямпільського району;
— Сімоник Поліну, вихованку Бершадської районної станції юних натуралістів;
— Вітковського Олександра, вихованця Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Яремчук Софію, вихованку Вінницького районного будинку дитячої та юнацької творчості.
ІІ місце
— Козинську Тетяну, вихованку гуртка «Рослини і тварини – символи України» Чечельницької районної станції юних натуралістів;
— Прохольську Ілону, ученицю Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Гарячу Софію, ученицю Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Вітомську Ірину, члена гуртка «Літературне краєзнавство» Барського РЦПРДП;
— Стебліну Тетяну, Матяш Вікторію, вихованцям гуртка «Мистецтво живого слова» ЦДЮТ м. Хмільника;
— Грабар Христину, ученицю 3 класу Гущинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Антонюк Марію, ученицю 3 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Дешеву Дарину, ученицю 2 класу Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. № 4;
— Чекину Вікторію, ученицю 3 класу Сальницької ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Куцак Тетяну, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Закшевську Світлану, учениці Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Ковку Світлану, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Ходаківського Артема, учня 3 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Калинівського району;
— Ольшевську Єлизавету, вихованку гуртка «Макраме» КЗ Немирівського РЦДЮТ;
— Кальницьку Вероніку, ученицю 3 класу Гуньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— Качмара Богдана, учня 3 класу Бугаківської ЗОШ І-ІІ ст. Немирівського району;
— Патулу Софію, вихованку Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Бережнюк Маргариту, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Костенчук Вікторію, учениці 1-а класу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Франко Маргариту, ученицю 3-б класу «НВК І-ІІІ ст. «Ліцей – школа» Козятинської міської ради;
— Лакійчук Уляну, ученицю 3-а класу Комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1» імені Т.Г. Шевченка;
— Романовського Антона, учня 2 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Сійчук Дарину, ученицю 1 класу Комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст.» № 3 Козятинської міської ради;
— Ковальову Тетяну, ученицю 3-б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м. Жмеринки;
— Снігур Вероніку, вихованку гуртка «Юні квітникарі» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
— Волос Анастасію, ученицю 2-а класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Сміщук Валерію, ученицю 2-б класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2;
— Киргана Тимофія, учня 3 класу Клембівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільського району;
— Стасюка Артема, учня 1 класу Михайлівського НВК Ямпільського району;
— Гаврилишину Юлію, вихованцю Бершадської районної станції юних натуралістів;
— Глухеньку Олександру, ученицю 2-б класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Ситник Ольгу, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Чекотун Анастасію, вихованку Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
— Богатчук Юлію, ученицю 3 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Черемховську Вікторію, ученицю 3 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Жмеринки;
— Ординську Дарину, ученицю 1 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
— Журавель Альону, ученицю 3 класу Печерської ЗОШ І-ІІІ ст. Тульчинського району;
— Голембівську Олену, ученицю 3 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Ткачук Вероніку, ученицю 3 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Ліпніцьку Анастасію, ученицю 3-б класу Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» Козятинського району.
ІІІ місце
— Мусійчук Дарину, ученицю загальноосвітньої «Школа-інтернат» І-ІІ ступенів м. Жмеринки;
— Мельник Анну, ученицю 3 класу Хрінівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Лисікову Дар’ю, ученицю 3 класу Хрінівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецького району;
— Ярову Світлану, ученицю 3-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Крижопільського району;
— Мандрика Рустама, учня 2-б класу Городківської СЗШ І-ІІІ ст. Крижопільського району;
— Покору Юлію, ученицю 1-а класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Щетініна Євгена, учня 3-б класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
— Темчишину Мар’яну, ученицю 3-в класу Немирівського НВК «ЗОІІІ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»;
— Матвійчук Ірину, ученицю 3 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
— Поліщук Маргариту, ученицю 2-в класу «НВК І-ІІІ ст. ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Крищук Мар’яну, ученицю 3-б класу «НВК І-ІІІ ст. ліцей-школа» Козятинської міської ради;
— Кару Діану, ученицю 1 класу комунального навчального закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Козятинської міської ради;
— Данчука Данила, учня 2 класу КЗ ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» № 6 Козятинської міської ради;
— Чекалюк Катерину, ученицю 3 класу Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецького району;
— Руденка Даниїла, учня 3 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Череушенка Олександра, учня 1 класу Дяківської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
— Зарічнюк Вероніку, ученицю 2 класу Рибчинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмільницького району;
— Ясюк Аліну, ученицю 3 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Кравчука Назара, учня 2 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
— Веренька Матвія, учня Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Воловик Ольгу, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району;
— Габрик Оксану, ученицю Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району.
Активна участь
— Яхно Руслана, учня 4 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Немирівського району;
— групі учнів 6-б та 6-в класів Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2»;
— Стасюк Риту, ученицю 5 класу Михайлівського НВК Ямпільського району.
2. Даний наказ розмістити на сайті закладу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                        О.А. Драгомирецька

Іваськевич Г.Л.