Розклад

№п/п Назва секції Дні занять Години занять Місце проведення занять
1. Школа біологічних знань Кожна субота місяця з  10-00 Донецький національний ун-т
2. Біологія І субота місяця

 

з  12-00 Донецький національний ун-т
3. Екологія І неділя місяця

 

з 10-00 Вінницький державний педагогічний  ун-т
4. Психологія І неділя  місяця з 10-00 Вінницький державний педагогічний  ун-т
5. Лісове господарство І неділя місяця

 

з 10-00 Вінницька обласна станція юних натуралістів
6. Сільське господарство І неділя місяця

 

з 10-00 Вінницька обласна станція юних натуралістів
6. Валеологія І неділя місяця

 

з 10-00 Вінницька обласна станція юних натуралістів
7. Школа математичних знань І і ІІІ неділі місяця з 10-00 Вінницька обласна станція юних натуралістів
8. Медицина ІІ неділя місяця

 

з 12-00 ВНМУ, ауд. 5 (центральний корпус)
9. Хімія ІІ неділя місяця

 

з 12-00 ВНМУ, ауд. 5 (центральний корпус)
8. Школа хімічних знань ІІ і ІІІ неділі місяця з 10-00 ВНМУ, ауд. 5 (центральний корпус)
9. Математика ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
10. Інформатика  та обчислюв. техніка ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
11. Приладобудування ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
12. Прикладна та теоретична фізика ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
13. Економіка ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
14. Астрономія ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
15. Транспортний менеджмент ІІІ неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
16. Механізація І неділя місяця

 

з 10-00 ВНТУ, корпус №2
17. Історія України І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 6 поверх (новий корпус) консультації
18. Історичне краєзнавство І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 3 поверх (новий корпус)
19. Археологія І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 3 поверх (новий корпус)630
20. Етнологія І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 6 поверх (новий корпус) консультації
21. Географічне краєзнавство І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 3 поверх (новий корпус)
22. Геологія І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 3 поверх (новий корпус)630
23. Право І неділя місяця

 

з 10-00  
24. Філософія, релігієзнавство І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 6 поверх (новий корпус) консультації
25. Українська мова І неділя місяця

 

з 10-00 ВДПУ, 3 поверх (старий корпус)
26. Українська література І неділя місяця

 

з 11-30 ВДПУ, 3 поверх (старий корпус)630
27. Журналістика І неділя місяця з 11-30 ВДПУ, 3 поверх (старий корпус)
28. Англійська мова щосуботи

 

з 9-00 ( І зміна)

з 13-00

(ІІ зміна)

Вінницька обласна станція юних натуралістів
29 Німецька мова консультації консультації

з 10-00

Вінницька обласна станція юних натуралістів
30. Фольклористика І неділя місяця з 11-30 ВДПУ, 6 поверх (новий корпус)
31. Мистецтвознавство І неділя місяця з 11-30 ВДПУ, 3 поверх (новий корпус)
32 Російська мова консультації Кожного вівторка НВК ЗШ І-ІІІст-гімназія №6 630
33 Світова література ІVнеділя місяця з 10-00 Бар, гуманітарний ліцей